فیلم ابرهای سبز در آسمان شهر خنج استان فارس خبر طوفان میدهد؟

فیلم ابرهای سبز در آسمان شهر خنج استان فارس خبر طوفان میدهد؟ پپدیده ای که باعث وحشت مردم شده است

امروز یکشنبه 3 اسفند 99 در آسمان شهر خنج ابرهای سبز رنگی پدیدار شده که باعث وحشت مردم گردیده است.

فیلم ابرهای سبز در آسمان شهر خنج استان فارس

فیلم از نزدیک شدن‌ ابرهایی با رنگ سبز در شهر خنج استان فارس که موجب وحشت مردم شد ، غالباً چنین ابرهایی را بیشتر در امریکا میبینیم و به ندرت و خیلی کم در منطقه خاورمیانه شکل میگیرند .

فیلم ابرهای سبز در آسمان شهر خنج استان فارس خبر طوفان میدهد؟

ابرهای سبز رنگ چگونه ایجاد می شوند و نشانه چیست؟

William Beasley، پروفسور هواشناسی دانشگاه اوکلاهاما این حرف ها را تایید می کند. او توضیح می دهد که همه این ها به ذرات رطوبت موجود در این ابرهای طوفانی بعد از ظهر برمی گردد. آن ها نور قرمز را جذب می کنند و نور پراکنده شده را آبی نشان می دهند. وقتی آن ها در برابر محیطی با نور قرمز شدید مانند افتاب خورشید در حال غروب قرار می گیرند، اثر خالص آن رنگ سبز خواهد بود. با این وجود، از نظر کریگ بورن، فیزیکدان دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا، ابرهای طوفانی سبز لزوما به معنای تورنادو و یا طوفان تگرگ نیست. اساسا تورنادو یا طوفان تگرگ هم با ابرهای سبز رنگ و هم بدون آن ها می توانند وقوع یابند. به همین دلیل است که می گوییم آماده شدن برای چنین شرایطی ضروری می باشد و نباید فقط متکی به آن چه می بینید باشید.

فیلم ابرهای سبز در آسمان شهر خنج استان فارس خبر طوفان میدهد؟

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *