پشت پرده فیلم ادا قادری و جمال مبارز + واقعیت ها

پشت پرده فیلم خراب ادا قادری و جمال مبارز چیست+ واقعیت ها

این روزها کاربران افغانستان فیلم خراب ادا قادری را به ترند در فضای مجازی تبدیل کردند و با جستجوهای خود می‌خواهند بدانند که ماجرای این ویدیو چیست!؟ ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده که منتسب به ادا قادری و جمال مبارز دو بلاگر و مدل افغانی می‌باشند در حالی که ادا قادری و جمال مبارز هیچ کدام در افغانستان زندگی نمی‌کنند عطا قادری در اینستاگرامش هیچ گونه اشاره‌ای به انتشار این ویدیو نکرده است و صرفاً در پاسخ به کامنت یکی از کاربران اینستاگرام نوشته که شایعات را باور نکنید و می‌خواهند من را خراب کنند همچنین جمال مبارز خواننده رپ افغانی درباره این ویدیو هیچ گونه اظهار نظری نکرده است به نظر می‌رسد که این ویدیو فساد اخلاقی این دو چهره افغانستانی را نمایان کرده است و حالا دردسرهایی برای آنها به وجود آمده است

پشت پرده فیلم ادا قادری

فیلم ادا قادری دختر مدلینگ و بلاگر افغانستان با شخصی به نام جمال مبارز در فضای مجازی منتشر شده است و کاربران افغان به دنبال پشت پرده این فیلم هستند فیلمی که کاربران افغان مدعی هستند رسوایی اخلاقی برای این زن داشته است.  در حالی که در این ویدیو ادا قادری و جمال مبارز هیچگونه رفتار خلاف شرعی ندارند و صرفا هر دوی انها بلاگر هستند و به دنبال حاشیه سازی برای جذب فالوئر هستند.

پشت پرده فیلم ادا قادری و جمال مبارز + واقعیت ها

ادا قادری کیست

ادا قادری دختر بلاگر افغانستانی بود که در پاکستان زندگی میکند او دورگه است و در یوتیوب و اینستاگرام فالوئرهایی را به دست آورده و حسابی معروف شده است و از این راه امرار و معاش میکند او موفق شده درامد زیادی از یوتیوب و اینستاگرام کسب کند.

جمال مبارز نیز بلاگر است که با ادا قادری همکاری میکند و خیلی خوب میتوانند توجه کاربران شبکه های اجتماعی را به خود جلب کنند.

پشت پرده فیلم ادا قادری و جمال مبارز + واقعیت ها

بدون شک یکی از شگردهای بلاگرها جلب توجه و خبرسازی است تا از این راه بتوانند در فضای مجازی همیشه مورد توجه قرار بگیرند و فالوئرهای خود را افزایش دهند.

با روز کار امدن طالبان در افغانستان وضعیت بلاگر ها و یوتیوبرها در این کشور بسیار نگرار کننده شده است و بسیاری از لاگرهای افغان تصمیم گرفتند که از این کشور مهاجرت کنند.

همچنین ببینید

بیوگرافی حورا سادات یوتیوبر افغانستان و همسرش کیست +افشاگری

واکنش ها

یکی از مسئولان طالبان اعلام کرده که درباره این ویدیو تحقیق میکند و در صورت صحت حکم افساد فی الارض برای جمال مبارز وادا قادری صادر خواهد شد همچنین یک روزنامه افغانی به اشاره یه این ویدیو آن را رسوایی عنوان کرد.

از سویی دیگر یکی از خبرنگاران افغانی مدعی شده این ویدیو با استفاده از هوش مصنوعی ساخته شده است و دست های پشت پرده ای برای تخریب ادا قادری وجود دارد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *