فیلم بازداشت جواد یساری و علت بازداشت

فیلم بازداشت جواد یساری و علت بازداشت او را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

جواد یساری یکی از خواننده های قدیمی کشورمان در یکی از روستاهای کشورمان در یک مراسم عروسی شرکت کرد که با حضور گسترده مردم روستا مواجه شد

فیلم بازداشت جواد یساری و علت بازداشت

به دلیل تجمع فراوان در این روستا نیروی انتظامی به آن ورود کرده و داماد و پدر داماد را دستگیر کرد این در حالی بود که پاسگاه روستا از آنها تعهد گرفته بود که مراسم عروسی در این روستا برگزار نکنند اما به دلیل نقض این تعهد دستگیر شدند و جواد یساری که به عنوان خواننده در این مراسم حضور داشت توسط پلیس دستگیر شد

خبر بازداشت جواد یساری بلافاصله در رسانه‌های خارج کشور بازتاب گسترده داشته و با واکنش های کاربران شبکه های اجتماعی همراه شد فاصله فیلم عروسی و لحظه بازداشت جواد یساری در پیج های اینستاگرامی و کانال های تلگرامی دست‌به‌دست شد و در نهایت به دلیل سرچ های فراوان در گوگل ترند شد.

بعد از رسانه ای شدن یک خبر بسیاری از هنرمندان کشورمان با پا در میانی کردن خواستار آزاد شدن این این خواننده سرشناس شده در نهایت امروز از بازداشتگاه آزاد شد.

فیلم بازداشت جواد یساری

در پی خبر  اولیه مبنی بر برگزاری یک عروسی پرجمعیت در روستای ریزاب بخش قطرویه بر خلاف محدودیت‌های بهداشتی تصویب شده، ستاد کرونای شهرستان نی‌ریز اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

«با توجه به انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر برگزاری مراسم عروسی در روستای ریزآب شهرستان نی‌ریز، به اطلاع همشهریان گرامی می‌رساند با توجه به عدم مجوز مراسم و رعایت نکردن مصوبات ستاد کرونا در شهرستان نی‌ریز، مسئول برگزار کننده مراسم عروسی به دستور مقام قضایی بازداشت و روانه زندان گردید.

ستاد کرونا شهرستان نی‌ریز، به اطلاع عموم همشهریان می‌رساند، با توجه به اوج‌گیری دوباره ویروس کرونا و احتمال همه گیری، مراسم عروسی و عزا نباید در شهرستان برگزار شود و در صورت برگزاری مراسم، شخص مربوطه به مقامات قضایی معرفی خواهد شد. همچنین همه مصوبات ستاد مدیریت مبارزه با بیماری کرونا می‌بایست در شهرستان توسط کلیه صنوف رعایت گردد و در صورت عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی، برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.»

در همین ارتباط، ابراهیمی دادستان گفت: «در این رابطه اخطار و تذکر داده شده بود؛ ولی متأسفانه مراسم در حدود دو ساعت انجام شد. قطعاً با متخلف برخورد خواهیم کرد.»

فرمانداری و رئیس ستاد کرونای شهرستان نیز بیان کرد: «صاحب مجلس در کلانتری تعهد داده، ولی رعایت نکرده بود و الان در بازداشت به سر می‌برد. جواد یساری هم یک ساعت بازداشت شد.»

جواد یساری خواننده قدیمی و سرشناس ایران در سال ۱۳۲۳ در شهر تهران به دنیا آمد او به علت سبک خاص موسیقی خود که به صورت کوچه بازاری خوانده می شد شهرت پیدا کرد همچنین او از کشتی‌گیران و ورزشکاران رشته باستانی بوده است

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *