فیلم باشگاه زنانه کردستان لو رفت + کلیپ

فیلم باشگاه زنانه کردستان لو رفت + کلیپ

انتشار ویدیوی باشگاه زنانه در کردستان جنجال زیادی را در فضای مجازی به وجود آورده است و پلیس فتا خبر از دستگیری عوامل انتشار دهنده این ویدیو داد.

گویا فردی که اقدام به فیلمبرداری از محیط داخلی این باشگاه کرده است از خانم‌های ورزشکاری که درون باشگاه حضور داشتند نیز فیلمبرداری کرده و سپس آن را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است که باعث شده واکنش‌های زیادی به همراه داشته باشد.

فیلم باشگاه زنانه کردستان لو رفت

به نظر می‌رسد شخصی که اقدام به انتشار این ویدیو کرده است برای تبلیغات آن را به پیج‌های اینستاگرامی و کانال‌های تلگرامی سپرده است که در نهایت به پخش وسیع این ویدیو در فضای مجازی منجر گردیده است که در نهایت با برخورد قاطع پلیس همراه شد و پلیس فتای کردستان خبر از دستگیری افراد و عوامل انتشار دهنده این کلیپ داد.

سرهنگ مهدی دانش پور روز دوشنبه اظهار کرد: در پی رصد و پایش کارشناسان این پلیس در فضای مجازی، مشخص شد فیلمی با موضوع باشگاه زنانه در یکی از شهرستان های استان در حال انتشار است.

فیلم باشگاه زنانه کردستان لو رفت + کلیپ

وی افزود: فرد ناشناسی به باشگاه بانوان یکی از شهرستان ها مراجعه و اقدام به فیلم برداری از ورزش بانوان کرده و فیلم مربوطه را در فضای مجازی انتشار داده است که بلافاصله موضوع به صورت جدی در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا انتظامی کردستان گفت: کارآگاهان این پلیس با اشراف اطلاعاتی و اقدامات فنی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی، متهم را شناسایی و در کمترین زمان ممکن در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *