فیلم جنجالی موتور سواری شهربانو منصوریان و آواز خواندن روی موتور!

فیلم جنجالی موتور سواری شهربانو منصوریان و آواز خواندن بی شرمانه

فیلم جنجالی موتور سواری شهربانو منصوریان و آواز خواندن روی موتور!

کلیپ جنجالی شهربانو منصوریان حین موتور سواری و اواز خواندنی در پیج اینستاگرامش منتشر شده که در نوع خود عجیب است او سعی کرده به سبک حمیدرضا روحی سوار بر موتور سیکلت آهنگ بارون اومد و یادم داد از علیرضا طلیسچی را بخواند و به نوعی جنجال آفرینی کند.

کلیپ جنجالی شهربانو منصوریان

شهربانو موسویان پیش از این با احمد ایراندوست مبارزه عجیبی را انجام داد و در فضای مجازی ویدیو آن را به اشتراک گذاشت.

شهربانو منصوریان و خواهرانش پس از افتخارات زیادی که نصیب خود و کشورمان کردند با حضور در برنامه ماه عسل احسان علیخانی و تعریف ماجرای پر فراز و نشیب زندگی خود شهرت دو چندانی پیدا کردند شهربانو در کارنامه ورزشی خود در آخرین افتخارش موفق به کسب مدال طلا در قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۹ شده است.

همچنین ببینید:

فیلم کامل مبارزه شهربانو منصوریان با غول برره (احمد ایراندوست)

به دلیل نبود تکیه گاه خانواده و اوضاع بد مالی شهربانو به توصیه و فرمایش عمویش به شیراز می رود و در همان جا به کارگری در یکی از منازل می پردازد تا کمک خرج خانواده اش شود در همان جا عموی شهربانو به وی پیشنهادی می دهد که در کلاس های کاراته شرکت کند شهربانو با شرکت و فعالیتش در رشته کونگ فو در سن ۹ سالگی به ورزش های رزمی علاقه بسیاری پیدا می کند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *