فیلم جوانی فرامرز اصلانی و فریدون فرخزاد قبل از انقلاب

فیلم جوانی فرامرز اصلانی و فریدون فرخزاد (اجرای زنده قبل انقلاب)

جوانی فرامرز اصلانی و فریدون فرخزاد در تلویزیون ایران قبل از انقلاب حتما برای علاقمندان به این دو چهره میتواند بسیار جالب باشد روزگاری که فرامرز اصلانی اولین البوم خود را منتشر کرده بود و به مناسبت عید نوروز به تلویزیون رفته بود حتما یکی از قاب های خاطره انگیز  در تلویزیون ایران میباشد.

فیلم اجرای زنده فرامرز اصلانی در جوانی

دو هنرمندی که حالا هیچکدام شان در بین ما نیست فرامرز اصلانی امروز 2 فروردین 1403 درگذشت این خواننده در سن 69 سالگی متوجه شد که مبتلا به بیماری سرطان است اما خیلی دیر فهمید و این بیماری بخش های زیادی از بدنش را درگیر کرده بود و فرصتی برای دوره های شیمی درمانی هم نداشت.

فرامرز اصلانی در دهه 50 و 60 به اوج شهرت خود رسید همکاری او با بسیاری از اهالی موسیقی او را به یک چهره شناخته شده تبدیل کرده بود و توانست خیلی زود مسیر موفقیت و شهرت را طی کند. منزل ان ها،محل رفت و آمد خیلی از ادم های معروف در زمینه های شعر و موسیقی‌ بود.فرامرز شبهای زیادی را بیاد می یارد که با صدای بنان و ساز یا حقی‌ در باغچه خانشان شور و حالی‌ برپا بود. همچنین او می دید که شعرخوانی آخرین سروده های شاعرانی چون رهی معیری و معینی. مرغ حق هم بر شاخ درخت آوا سر میداد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *