فیلم حادثه شهرک معلم کرمانشاه قتل وحشتناک همسر کنار خیابان

تاریخ انتشار 2 آذر 1400 – Study time 2 minutes

فیلم حادثه شهرک معلم کرمانشاه قتل وحشتناک همسر کنار خیابان جزئیات را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

فیلم حادثه شهرک معلم کرمانشاه

روز گذشته اتفاق دلخراش در شهرک معلم کرمانشاه رخ داد و یک مرد میانسال با اسلحه شکاری همسر خود را در کنار خیابان به قتل رساند.

مرد ۵۵ ساله به دلیل اختلافات خانوادگی همسر ۴۳ ساله خود را در کنار خیابان با اسلحه شکاری از پای درآورد و او را به قتل رساند

فیلم حادثه شهرک معلم کرمانشاه قتل وحشتناک همسر کنار خیابان

سرهنگ علیرضا داری فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه در این باره می گوید ساعت ۸ صبح اول آذر ماه یک مورد تیراندازی در شهرک معلم کرمانشاه به ۱۱۰ صادر شده و نیروی انتظامی بلافاصله در محل حادثه حاضر شدند فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه افزود به دلیل این که مرد ۵۵ ساله نتوانسته بود خشم خود را کنترل کند با اسلحه به سمت همسر خود شلیک کرد و او را به قتل رساند.

وی افزود: نیاز است دستگاه های متولی در این زمینه ورود کرده و مهارت کنترل خشم در جامعه بصورت جدی آموزش داده شود.

دلیری گفت: همچنین متاسفانه شاهد ورود اسلحه های قاچاق از آنسوی مرزها هستیم و با وجود کشفیات بسیار در این حوزه، بخشی از آن وارد کشور شده و افراد بصورت غیرمجاز آن را تهیه کرده و با کوچکترین اختلاف و بحثی از آن استفاده می کنند که منجر به همین عواقب وحشتناک می شود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *