فیلم دلخراش زیر گرفتن زن در چین برای ندادن هزینه درمان (18+)

فیلم دلخراش زیر گرفتن زن در چین برای ندادن هزینه درمان (18+)

یک راننده بی رحم در چین یک زن چینی را چندین بار با خودرو زیر میگیرد تا بمیرد این مرد به صورت عمدی چندین بار با خودرو از روی زن چینی عبور کرد تا بمیرد!

فیلم دلخراش زیر گرفتن زن در چین برای ندادن هزینه درمان (18+)

علت زیر گرفتن چندین باره زن چینی چه بود؟

در چین قانونی وجود دارد که اگر با خودرو با شخصی تصادف کردید باید به طور کامل هزینه های درمان آن شخص را بپردازید ولی اگر آن شخص در تصادف بمرید فقط یک جریمه پرداخت خواهید کرد. در این ویدیو، یک خودرو با یک خانم موتور سوار تصادف میکند و راننده وقتی میبیند که هزینه درمان بیشتر خواهد بود تصمیم میگیرد چندین بار با خودرو به صورت عمدی از روی این زن رد شود تا زن بمیرد و فقط جریمه پرداخت کند.

این ویدیو خشم مردم چین را برانگیخته است و از دولت میخواهند این قانون را هر چه سریعتر اصلاح کنند.

همچنین مردم خواهان اعدام این مرد بی رحم شده اند که باعث جریحه دار شدن احساسان چینی ها شده است.

کشور چین برخی از قوانین عجیب و غریبی دارد که مردم خواهان اصلاح این قوانین هستند قانون رانندگی در چین نسبت به سایر قوانین در کشورهای دیگر متفاوت است.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

4 نظر

  1. کار به این فیلم وحشتناک ندارم ولی کلا چین کشور خوبی نیست سیاست اداره کشور يکونيم میلیاردی مردمشو بی احساس و وحشی کرده به انسان که هیچ به سگ و گربه و چرنده و پرنده و خزنده هم رحم نمیکنن. همه چیزی میخورن اصلا آدماي خوبی نیستن باید ازشون دور شد

  2. الان هم چینی های نجاست خوار تو ایران همه سگها وگربه های ولگرد رو می خورن من از چینی ها متنفرم

    • سعید نزاری

      تو پارک شفق یوسف آباد کلی گربه ریختن و پرورش میدن و میان میبرن ومیخورن!!

  3. من با چینی ها به ناچار یک سال کار کردم اونها از چین تبعید شده بودن بندرعباس توی یک گشتی کار کنند
    اونها خیلی کثیف و لاشخور هستندیکی از اونها برای ناخدا تعریف میکرد که زنش موقعی که دوقلو زاییده بودیکی از بچه ها را که دختر بوده و به علت سهل انکاری دکتر وپرستار بچه میمیره و موقع ترخیص اون بچه مرده را از بیمارستان تحویل میگیره وبه یک رستوران که بچه های سقط شده را میخرد وبا ان نوعی غذای شاهپسند درست میکنندوبه ان جا میفروشد خیلی خوشحال از این کارشون بود کثیف ولاشخور وحتی با موهای توی ارایشگاه نوعی سوپ درست میکنند که میگویند سرشار از پروتئین هست ومثل زالو هر کثافتی را میخورند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *