فیلم عربی حرف زدن امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه رئیسی

فیلم عربی و انگلیسی حرف زدن امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه رئیسی جزئیات و حواشی و واکنش ها را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

فیلم عربی حرف زدن امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه رئیسی

امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه جدید ایران که توسط ابراهیم رئیسی به این سمت منصوب شده است روز گذشته در اجلاس بغداد عراق شرکت شروع به عربی حرف زدن کرد که مورد توجه ها رسانه ها قرار گرفت حالا فیلم های او در شبکه های اجتماعی دست به دست میشود که نحوه عربی حرف زدن او را مورد انتقاد قرار داده اند .

او همچنین در اجلاس بغداد اقدام به عربی حرف زدن کرد که در تکلم و تلفظ کلمه های عربی گویا تسلط نداشت.

برخی کاربران عربی حرف زدن عبداللهیان را دستمایه طنز خود قرار دادند و آن را با عربی حرف زدن آقای کاووسی در سریال بدون شرح مقایسه کرده بودند.

فیلم عربی و انگلیسی حرف زدن امیر عبداللهیان

 

او در مصاحبه اش با یک خبرنگار خارجی به گونه ای انگلیسی صحبت کرد که دارای لهجه بوده و تلفظ برخی از کلمه های انگلیسی باعث توجه کاربران قرار گرفت.

امیر عبداللهیان به عنوان وزیر امور خاجه دولت سیزدهم به مجلس معرفی شد که در سوابق وی آمده:

او مدرک کارشناسی خود را در سال ۱۳۷۰ در رشته روابط دیپلماتیک از دانشکده روابط بین‌الملل وزارت امور خارجه دریافت کرده است، و دارای مدرک کارشناسی ارشد روابط بین‌الملل از دانشگاه تهران است که در سال ۱۳۷۵ اخذ شده است و همچنین مدرک دکترای خود را نیز از دانشگاه تهران در رشته روابط بین‌الملل دریافت کرده است. او به زبان‌های عربی و انگلیسی مسلط است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

3 نظر

  1. من مدرسه میرفتم سر کلاس قرآن مث ایشون قران میخوندم

  2. آبروی کشور بزرگ ایران با این موجودات کوچک و سهمیه ای می رود

  3. از اونجایی که مدرس ادبیات هستم عمق این فاجعه رو درک میکنم
    اما اصلا جای تعجب نیست چون زمانی که رهبر و رئیس جمهور این مملکت بیسوادن چه توقعی از این بدبخت داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *