فیلم فرار دختران اسرائیلی با لباس خواب بعد از حمله حماس را ببینید

فیلم فرار دختران اسرائیلی با لباس خواب بعد از حمله حماس را ببینید

حمله حماس به شهرهای اسرائیل باعث شده که شهروندان اسرائیلی پا به فرار بگذارند تصاویر و ویدیوهایی از دختران و زنان اسرائیلی منتشر شده که با لباس خواب در حال فرار می‌باشند که سوژه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است و آن را اقتدار فلسطینی‌ها و حماس می‌دانند.

فیلم فرار دختران اسرائیلی با لباس خواب

از روز گذشته حمله پی در پی حماس به مناطق اسرائیل نشین باعث شده که بسیاری از اسرائیلی‌ها آواره شوند حماس موفق شده که بسیاری از نظامیان اسرائیل را به اسارت بگیرد و منطقه را برای اسرائیلی ها کاملاً ناامن کنند.

از روز گذشته حماس حملات کوبنده‌ای به اسرائیل داشته است و تا به حال بیش از ۵۰۰ اسرائیلی به کام مرگ کشیده شده‌اند .

فیلم فرار دختران اسرائیلی با لباس خواب بعد از حمله حماس را ببینید

تصاویر فرار اسرائیلی‌ها از مناطق اشغال شده یکی از ه‌های رسانه‌های کشورمان بوده که مورد توجه قرار گرفته است هرچند که برخی از کاربران از انتشار تصاویر دختران اسرائیلی با لباس‌های زننده توسط رسانه‌های رسمی کشور انتقاد کردند.

رسانه ها به استناد به وزارت بهداشت اسرائیل گزارش می دهند که تعداد مجروحان درگیری های دو روز گذشته با جنگویان حماس دراین کشور به 2156 نفر افزایش یافته است.

رسانه های گزارش می دهند که وزارت دفاع اسرائیل دستوری صادر کرده که بر مبنای آن شرایط برای تخلیه شهرک های مرزی با لبنان در شمال کشور مهیا شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *