فیلم قمه کشی دختر تهرانی در خیابان برای زورگیری

فیلم قمه کشی دختر تهرانی در خیابان برای زورگیری به همراه جزئیات را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید

چندی دختر تهرانی در خیابان اقدام به قمه کشی و زورگیری از مردم میکرده که در نهایت توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

فیلم قمه کشی دختر تهرانی در خیابان برای زورگیری

این دختر به همراه دوست پسرش در خیابان های خلوت تهرانی پرسه زنی کرده و افراد تنها را با قمه تهدید و پول و گوش و طلای انها را به زور میگرفتند.

فیلم قمه کشی دختر تهرانی در خیابان

این دختر دارای سابقه زندان نیز بوده که در مترو به دلیل جیب بری دستگیر و راهی زندان شده بود اما بعد از آزاد شدن به همراه پسری که با او دوست شده بود به کار زورگیری میپرداخت که توسط دوربین های مدار بسته شناسایی شد.

گفتنیست چندی پیش سخنگوی پلیس تهران اعلام کرده بود که انتشار هرگونه کلیپ سرقت و زورگیری بر اساس قانون جرائم رایانه‌ای در فضای مجازی جرم است و کسی حق ندارد این کلیپها را در فضای مجازی منتشر کند.

سردار مهدی حاجیان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سرقت در هر جامعه‌ای روی می‌دهد و در هیچ جامعه‌ای و در هیچ مکانی از جهان آمار سرقت صفر نیست.

همچنین ببینید

فیلم زورگیری از دو دختر جوان در تهران جلوی درب خانه شانفیلم زورگیری از دو دختر جوان در تهران جلوی درب خانه شان

وی افزود: بر اساس آمار گفتیم که سرقت‌های خرد در ۹ ماهه امسال افزایش پیدا کرده، در وقوع سرقت علل‌های زیادی نقش دارند، فقر و بیکاری باعث افزایش سرقت می‌شود اما باید پرسید آیا نیروی انتظامی در بحث فقر و بیکاری و ایجاد کار نقش دارد؟

سخنگوی ناجا گفت: ما در پیشگیری وضعی نقش داریم اما این نقش کم است، ما شفاف هستیم و بر مبنای شفافیت پیش می‌رویم.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *