(فیلم) قمه کشی در بیمارستان پورسینای رشت

(فیلم) دستگیری قمه کشی در بیمارستان پورسینای رشت +دستگیری قمه کشان را در مجله شبونه مشاهده نمایید..

روز گذشته چند اراذل و اوباش با یورش به بیمارستان پورسینای رشت و قمه کشی در این بیمارستان باعث رعب و حشت و مصدمیت چند نفر در این بیمارستان شدند!

(فیلم) دستگیری قمه کشی در بیمارستان پورسینای رشت

انگیزه این افراد هنوز مشخص نشده است اما با توجه به فیلم های دوربین های مداربسته بیمارستان این اراذل با دراوردن قمه به چند نفر اسیب رسانده و سپس با عربده کشی انجا را ترک کردند.

(فیلم) قمه کشی در بیمارستان پورسینای رشت

این فیلم بلافاصله در شبکه های اجتماعی دست به دست شد و پلیس نیز تیمی ضربتی را برای دستگیری از اراذل قمه کش تشکیل داد که در کمتر از 24 ساعت چند نفر از انها دستگیر و با معرفی اراذل دیگر توسط انها پلیس به دنبال بازاشت انها شتافت.

این اقدام که با ترس و وحشت مردم و کادر درمان بیمارستان همراه بوده در ساعت ۳بامداد روز ۸مهر اتفاق افتاده است.

رئیس مرکز آموزش درمانی بیمارستان پورسینای رشت نیز با بیان اینکه در ساعت 2 بامداد 8 مهر از بیمارستان پورسینای رشت با او تماس گرفتند و اطلاع دادند که نزاعی اتفاق افتاده و قرار است تعدادی مصدوم را برای معالجه به این مرکز بیاورند اظهار داشت: برابر مصوبه کمیسیون بیمارستان پورسینای رشت در این گونه موارد باید با پلیس 110 هماهنگی‌های لازم انجام شود.

سیروس علوی با تأکید بر اینکه در همان لحظات ابتدایی هماهنگی از طرف بیمارستان پورسینای رشت و پلیس انجام شد عنوان کرد: در لحظات ابتدایی وقوع ماجرا بنده با رئیس کلانتری منطقه تماس گرفتم و نیروها هم سریعاً به سمت بیمارستان پورسینا اعزام شدند از طرفی زمانی که مصدوم وارد بیمارستان شد مأموران حفاظتی و پلیس حاضر بودند.

وی با تأکید بر اینکه در داخل اتاق سی‌پی‌آر بیمارستان پورسینا که یکی از بیماران توسط همکاران پزشک در حال معالجه بود و پلیس و مأموران حفاظتی حاضر بودند این حادثه اتفاق افتاد افزود: ما در این مواقع با نیروهای انتظامی هماهنگ می‌کنیم که حتماً نیروهای پشتیبان داخل بیمارستان مستقر باشند از طرفی ضاربان وقتی وارد بیمارستان شدند شروع به فرار کردند.

رئیس مرکز آموزش درمانی بیمارستان پورسینای رشت با بیان اینکه آن قسمت داخلی بیمارستان که نیروها مستقر هستند داخل فیلم ضبط شده نیست تصریح کرد: علت فرار این افراد به خاطر این بود که نیروهای انتظامی بلافاصله وارد عمل شدند و افراد اختلال کننده نظم و امنیت هم با دیدن آنان از بیمارستان فرار می‌کنند.

علوی با تأکید بر اینکه طبق پروتکل بیمارستان پورسینای رشت معمولاً قبل از حضور بیمارانی که به داخل بیمارستان آورده شده بودند در بیمارستان حاضر هستند گفت: اگر نیروهای پلیس نیامده بودند معلوم نبود چه اتفاقی رخ می‌دهد و جا دارد همینجا از سرگرد جاوید رییس کلانتری منطقه و فرمانده نیروی انتظامی تهران تشکر کنم.

وی در پاسخ به اینکه حادثه ورود اراذل و اوباش به بیمارستان پورسینای رشت آیا مجرح و مصدومی هم داشته است خاطرنشان کرد: بله در اثر این اتفاق و حمله اراذل و اوباش چهار نفر مصدوم داشت که سه نفر از این مصدومان همراهان مضروب بودند و یکی از این افراد که برادر جانبازی بودند مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

 

 

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *