فیلم لحظه زلزله ترکیه حین گزارش خبرنگار و فرار خبرنگاران از پس لرزه 7 ریشتری

فیلم لحظه زلزله دوم ترکیه حین گزارش خبرنگار و فرار خبرنگاران

فیلم لحظه زلزله ترکیه حین گزارش خبرنگار و فرار خبرنگاران از پس لرزه 7 ریشتری

خبرنگاران و مجری تلویزیونی ترکیه ای ساعاتی بعد از وقوع زلزله به خیابان ها آمده از خرابی ها گزارش تهیه کردند که ناگهان پس لره ای بزرگ دوباره باعث شد ساختمان های آسیب دیده فرو بریزد.

این خبرنگاران به مناطق آسیب دیده آمدند که ناگهان زلزله دیگری حین گزارش انها رخ داد که موجب ریز ساختمانها شد و این خبرنگاران شانس اوردند که در این حادثه آسیبی ندیدند و به موقع پا به فرار گذاشتند.

فیلم لحظه زلزله ترکیه حین گزارش خبرنگار

بر اساس گزارش ها، زمین لرزه علاوه بر تلفات جانی، خسارت های زیادی هم به منازل مسکونی و ساختمان ها وارد کرده و شمار زیادی از آنها را ویران کرده است.

تا ساعت حدود یازده صبح، در ترکیه، مقامات کشته شدن بیش از ۲۸۴ نفر را در ۱۰ شهر این کشور از جمله دیاربکر را تایید کرده‌ و تعداد مجروحان را ۲ هزار ۳۲۳ نفر اعلام کرده‌اند.

وزارت بهداشت سوریه هم اعلام کرده است که ۲۳۷ نفر در استان‌های حلب، لاذقیه، حماه و طرطوس در این کشور کشته و بیش از ۶۰۰ نفر نیز زخمی شده‌اند.

همچنین ببینید:

فیلم وحشتناک اشهد و شهادتین خواندن یک کودک زیر آوار 

آیا زلزله ترکیه و سوریه نشانه ظهور امام زمان (عج) است؟ 

کانون این زلزله در ۲۳ کیلومتری شرق نورداغ در استان غازی‌آنتپ و در عمق ۲۴ کیلومتری زمین قرار داشت. غازی‌آنتپ اندکی بیش از یک میلیون نفر جمعیت دارد و یکی از هاب‌های صنعتی ترکیه است که در مرز سوریه قرار دارد. قلعه تاریخی غازی آنتپ ترکیه در پی زلزله امروز به طور کامل تخریب شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *