فیلم لحظه زلزله خانه زنیان شیراز امروز جمعه 28 مهر

فیلم لحظه زلزله خانه زنیان شیراز امروز جمعه 28 مهر + ریشتر دقیق

زمین لرزه 4.9 ریشتری در خان زنیان شیراز باعث وحشت مردم این منطقه به خصوص شیراز شد و باعث شد که بسیاری از مردم از این زلزله وحشت کرده و از خانه های خود خارج شوند در این زلزله خسارات زیادی به روستاهای خانه زنیان شیراز وارد شده است و متاسفانه چند مجروح و حتی کشته بر جای گذاشته است.

فیلم لحظه زلزله خانه زنیان شیراز

فرهاد سعدی رئیس اورژانس استان فارس با توجه به نقاط دیدنی زمین لرزه شیراز گفت: در پی وقوع زمین لرزه 4.9 در مقیاس ریشتر در ساعت 2:13 بامداد امروز جمعه 28 مهرماه در سال 1402، گروه های ارزیابی  به سرعت به منطقه خان زنیان که کانون این لرزه است، رفتند.

وی ادامه داد: پس از این زلزله ، هفت نفر آسیب دیده‌اند که این افراد بیشتر به دلیل ترس ناشی از لرزش لرزه‌ای و فرار از آن آسیب دیده‌اند.

فیلم لحظه زلزله خانه زنیان شیراز امروز جمعه 28 مهر

مشترک اجرایی اورژانس استانداری فارس شامل: مصدومان سرپایی مداوا و از مراکز درمانی مرخص شدند.

وی به نقل از ایرنا، پس از بازدید میدانی از منطقه به صورت تلفنی با خبرنگار ایرنا گفت: پس از وقوع زمین لرزه، گروه اورژانس استانداری و مسئولان مهم به منطقه رفتند و پس از بررسی مقدماتی منطقه پودر شدن، و بدبختی های پولی این لرزه لرزه جدی نبود و چند شکاف در جداکننده ها و پشت بام خانه های شخصی به تماشا نشست.

سعدی همچنین تاکید کرد: گروه های مددکاری و ارزیاب همچنان به کشور و مناطق شهری خان زانیان می روند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *