فیلم لحظه زلزله کرمان امروز پنجشنبه 13 اردیبهشت با 4.7 ریشتر

فیلم لحظه زلزله کرمان امروز پنجشنبه 13 اردیبهشت با 4.7 ریشتر

زمین لرزه ای حدود 5 ریشتر شهر کرمان و منطقه بلوک را امروز پنجشنبه 13 اردیبهشت 1403 ساعت ۷:۵۳ دقیقه صبح لرزاند که باعث شد بسیاری از مردم هراسان به خیابان ها بیایند کرمان یکی از استان های زلزله خیر کشورمان است که هر بار در این استان زلزله ای به وقوع میپیوندد همه را به یاد زلزله بم می اندازد.

در روزهای گذشته نیز زمین لرزه های خفیفی در این استان به وقوع پیوسته بود که نشان دهنده زلزله اصلی امروز بوده است. این زمین لرزه در عمق ۹ کیلومتری زمین و فاصله هفت کیلومتری بلوک، ۲۹ کیلومتری فاریاب و ۳۰ کیلومتری شهرستان کهنوج در جنوب استان کرمان رخ داده است.

به گفته هلال احمر استان کرمان دو گروه مجهز از هلال احمر شهرستان فاریاب و یک گروه از مرکز طُرج اسماعیلیه جیرفت به کرمان فرستاده شده اند تا در صورت خسارات به زلزله دیدگان کمک کنند و جستجو برای یافتن مفقودان احتمال را آغاز کنند.

استان کرمان با دارا بودن ۱۷ گسل فعال زلزله‌های تاریخی را پشت سر گذاشته است که از آن جمله می‌توان به زلزله‌ ویرانگر گلبافت در سال ۱۳۶۰ و زلزله زرند در سال ۵۶ اشاره کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *