فیلم وحشتناک جسد و جنازه حمیدرضا روحی لحظه کشته شدن (18+)

فیلم وحشتناک جسد و جنازه حمیدرضا روحی لحظه کشته شدن که نشان میدهد گلوله به سینه این پسر جوان اصابت کرده است

فیلم وحشتناک جسد و جنازه حمیدرضا روحی لحظه کشته شدن (18+)

فیلم وحشتناک جسد و جنازه حمیدرضا روحی

ایشان در پروفایل خود متن هایی در حمایت از معترضان گذاشته است .

ولی تصاویری نیز از ایشان وجود دارد که در رابطه با سابقه بسیج و فعالیت های جهادی هیئتی است ولی چیزی که واقعیت دارد این که در اغشاشات کشته شده است.

رسانه های رسمی کشورمان میگویند اعتراض کنندگان، حمید رضا روحی را با کلت به قتل رسانده‌اند و گلوله به قفسه سینه او اصابت کرده است.

اخبار مرگ و به قتل رسیدن حمیدرضا روحی در اعتراضات استان تهران منتشر شده است که بعضی منابع ایشان را یکی از اعضای بسیج شناسایی نموده اند، اما پس از چندی وی را جزءاغتشاشگران خواندند.

پیگیری پرونده فوت محمدرضا روحی با ۱۸ سال سن در محله‌ای در شهر زیبا شب قبل در فرمان فعالیت بازپرس کشیک که کشته شدن در تهران جای گرفت.

پیگیری‌های اول این بود که خانه و محل سکونت حمیدرضا روحی در یک محله به نام شهر زیبا می‌باشد و او لحظاتی پیش از اتفاق درحال رفتن در محله بوده است، که به ناگه چند شخص به وی یورش می‌کنند و مورد شلیک گلوله جای می‌دهند، که پیکر او در کنار پیاده‌رو غرق در خون بود،پیگیری به پرونده برای پیدا کردن یک سر نخی از افرادی که سبب این حادثه شده اند، ولی تا به حال هیچ گونه سرنخی را نیافتند.

پیگیری به این پرونده در دادسرای جنایی تهران در حال بررسی می باشد.

 

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

16 نظر

 1. مافیای فرقون ساز

  قاتل بسیجی و سپاهی سه سوته پیدا و دستگیر میشه ولی قاتل مردم پیدا نمیشه چون دوس ندارن پیدا شه و فیلم دوربینهای مدار بسته به صورت خودجوش پاک میشه.هه.شرف خوب چیزیه.آدم باید سعی کنه با شرف و آزاده از دنیا بره حالا با هر دینی که هست.

  • غلام حسین

   حرف زدن رو هوا و دروغ گفتن که کنتر نمیندازه انقد بگید که شاید نفرتتون خالی بشه اما بدونید اون دنیایی هست و برای تک تک کلمات و دروغ پراکنیتون مجازات میشید

  • عااا چه جالب شما قشنگ از نزدیک کنار همه خانواده ها هستی دیدی که قاتلای بسیجیا پیدا میشن ولی مردم نه ببخشید بسیج از مردم جداست؟ سپاهی جزو مردم نیست؟ ضمنا هرکی بسیجی بود که ادم درستی در نمیاد ایشونم بسیجی بوده ولی رفته تو اعتراضات همراهی کرده دقیقا ادم باید یه جو شرف داشته باشه همینجور دهنشو وا نکنه هر مزخرفی رو بدون سند و دلیل پخش بکنه

   • هر چی تو اینستاگرام وایرال میشه آیه قرآنه ،هر کسم تو اینستا میچرخه علامه دهره، خودتونم میدونید دقیقا از جون این مملکت چی میخاید؟

   • عااا فقط جنابعالی شرف داری که از آدمکشی دفاع میکنی؟

 2. محمد تهرانی مقدم

  آخی چقدر دردناکه 🖤

 3. اول گفتن بسیجی هست بریم براش تشریفات و بوق و کرنا تو صداو سیما،
  ولی بعد دیدن خانواده پلیس و سپاه رو مسئول مرگ فرزندشان میدونند،
  سریع رنگ عوض کردین وگفتین جزو اغتشاشگران بوده،
  بنازم به عدالت تون ،
  از نظر شما فقط بسیجی وسپاهی ملت حساب میشن بقیه همه میشن اغتشاشگر و سزاشون هم مرگه؟؟

 4. حق بچه های ما اینطوری کشته شدن نیست ،آن ها برای حقوق ساده خودشون به تظاهرات میرن این تصویر تا آخر عمرم همراه من است و من فراموش نمیکنم
  تا ابد در قلب مردم ایران زنده میمانی

 5. ثریا یل هیکل اباد

  وقتی دلم خنک میشه که قاتلان این جوان رعنا پیدا بشه ویژه دار آویخته بشه ننگ بر شما که حیا رو از دختران وجون را از بچه ها گرفتین به هر علتی کشته ها از دو طرف جبهه درست کردن برا خودشون

 6. حق بسیج پا. ومردم جوگیر یا نیروی انتظامی و… اینطور تا جوانمردانه کشته شدن نیست. خدا لعنت کند عمروعاص و معاویه زمان اینترنشنال بی بی سی ومن وتو که با توطئه هماهنگ کشور رو اینطور به خون نشوندید. لعنت به کسانی که فضای مجازی رو به دشمن دادند. همان ها که تورم هزار درصدی. رو انداختن. رو کوله. مردم . مزدور وخائن همه جا هماهنگ تحریم. واقنصاد و امنیت. رو تر کوندند.

 7. چه ابن بنده خدا وچه آن بسیجی و سپاهی و نیروی انتظامی هرکدام داغهایی
  است که صهیونیست ها به. دست جیره خواران سان به مردم کشورم مصیبت وارد می کنند.

 8. هیچ وقت یادم نمیره که چه بلایی سر مردم آوردن خدا جای حق نشسته

 9. شماک گفتید عدم خونریزی ،حالامیگیدپیکردرخون غلتیده،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *