فیلم کامل تیر باران سرباز اوکراینی در حال سیگار کشیدن توسط روسی ها (18+)

فیلم کامل تیر باران سرباز اوکراینی در حال سیگار کشیدن توسط روس ها (18+)

فیلم کامل تیر باران سرباز اوکراینی در حال سیگار کشیدن توسط روسی ها (18+)

ویدیوی در فضای مجازی منتشر شده که سربازان روس یک سرباز اوکراینی را به اسارت می گیرند و سپس او را تیرباران می کنند اما نکته جالب این ویدیو حالت ریلکس سرباز اوکراینی بوده که سیگار بر لب دارد و در حال سیگار کشیدن است و به صورت تحقیرآمیز سربازان روسی را تماشا می کند و سپس به گلوله بسته می شود.

فیلم کامل تیر باران سرباز اوکراینی در حال سیگار کشیدن

این سربازان اوکراینی کاملاً ریلکس در حال تماشای سربازان روسی بوده که تصمیم به گلباران او را داشتند برخی از کاربران معتقد هستند که سرباز اوکراینی مشروبات الکلی مصرف کرده است که اینگونه راحت و بیخیال در حال تماشای سربازان روسی بوده که او را هدف قرار داده بودند.

لازم به است جنگ روسیه و اوکراین نزدیک به یک سال است به طول انجامیده است و رایزنی های بسیاری برای صلح بین روسیه و اوکراین صورت گرفته است اما هیچکدام از طرفین حاضر به صلح نخواهند بود این در حالیست که اتحادیه اروپا به شدت اوکراین را مورد حمایت قرار داده است.

همچنین ببینید:

فیلم تیراندازی زن به شوهرش در کرمانشاه مقابل شورای حل اختلاف

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

3 نظر

  1. جنگ خیلی بده خیلی اما اون بلایی که اکراینیا سر سربازا روسی دست بسته اوردن کمتر از این نیست

  2. قهرمان اوکراینی که مقابل متجاوزین روس ایستادگی کرد و با شرافت جان داد

  3. فرخ حسنپور اسفهلانی

    خب چیکار کنه وقتی که کاری از دستش بر نمیاد ومیدونه کشته میشه بهترین حالت تحقیر مرگ وشلیک کننده است لعنت خدا بر پوتین هم کسور اکراین تسخیر کرده هم مردم میکشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *