فیلم کامل حمله و هجوم مردم به اتوبوس تیم النصر در تهران

فیلم کامل حمله و هجوم مردم به اتوبوس تیم النصر در تهران

فیلم کامل حمله و هجوم مردم به اتوبوس تیم النصر در تهران

با حضور تیم النصر عربستان به تهران بسیاری از هواداران رونالدو به اتوبوس این تیم هجوم آورده و سعی کردند به هر نحوی که شده کریستیانو رونالدو را ببینید و یا توجه او را به محبوبیتش در ایران جلب کند.

هجوم هواداران رونالدو به اتوبوس این تیم در حدی بود که حتی پلیس هم از این بابت نگران شد که اتفاقی برای بازیکنان رخ ندهد و بالاخره با اسکورد کامل اتوبوس النصر به هتل اسپیناس پالاس تهران منتقل شد اما مشکلات از هتل بیشتر شد.

فیلم کامل حمله و هجوم مردم به اتوبوس تیم النصر

بسیاری از هواداران رونالدو که هزاران نفر جمعیت داشتند از قبل خود را به هتل رسانده بودند منتظر امدن  رونالدو بودند که کار انتقال بازیکنان النصر به هتل لسیار سخت شده بود و حتی تعداد زیادی از مردم توانستند وارد هتل شوند و جو را متشنج کنند که باعث نگرانی مسئولان هتل شده بود.

پرسپولیس یک فرش ایرانی سه میلیاردی نیز به رونالدو هدیه داد که موجب تعجب رونالدو گردید که این فرش چقدر زیبا و جالب است.

نشریه «عاجل» نوشت: هواداران ایرانی از کاروان النصر عربستان به همراه رونالدو استقبالی تاریخی و بزرگ داشتند.

رسانه های معتبر دیگر عربستان از لفظ استقبال گرم و تاریخی ایرانی ها از کاروان النصر استفاده کردند. استقبال گرم ایرانی ها از النصر در تهران به نوعی به یکی از ترندهای توئیتر عربستان تبدیل شده است.

همچنین ببینید:

واکنش رسانه های عربستان به استقبال مردم از رونالدو در تهران

مجید یعقوبی راننده اتوبوس تیم النصر که با شاه هم فالوده نمیخورد

ماجرای گم شدن دروازه بان النصر در هتل اسپیناس پالاس تهران

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. بخدا اینا دیوانن آدم عاقل همچین کاری نمیکنه خاک بر سرتون کنن که با این کاراتون دارین آبروی ایران رو میبرید،واونی که فرش ۳میلیاردی به رونالدو داده میخوام بهش بگم کاش به ۳۰نفر نیازمند کمک میکردی که تا عمر داشتی بهت دعا میکرد وهیچ‌وقت فراموشت نمیکردن ولی رونالدو یه ساعت دگه فراموشت میکنه چون براش مهم نیست باشما هستم وزیر ورزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *