فیلم کامل خاطره شهربانو منصوریان در خانه رونالدو

فیلم کامل خاطره شهربانو منصوریان در خانه رونالدو

شهربانو منصوریان سرمربی تیم ملی ووشوی بانوان ایران خاطره ای از حضور در خانه کریستیانو رونالدو تعریف کرد که در نوع خود بسیار جالب بود.

شهربانو منصوریان میگوید که به همراه خواهرانش به خانه کریستیانو رونالدو رفته اند و قرار رفتن به باغ را گذاشتند اما اتفاقی افتاده که نتوانسته او را همراهی کنند و برنامه شان را اجرا کنند.

شهربانو منصوریان یکی از قهرمانان ووشوی ایران و سرمربی تیم ملی ووشوی بانوان بوده که در شبکه های اجتماعی حسابی فعال است و گاه گاهی با اشتراک گذاشتن ویدیویی خبرساز میشود که اینبار شوخی با حضورش در خانه کریستیانو رونالدو کرده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

فیلم کامل خاطره شهربانو منصوریان در خانه رونالدو

شهربانو منصوریان متاهل بوده و دارای یک فرزند است او دارای دو خواهر به نام های الهه و سهیلا بوده که همگی دارنده چندین مدال طلای جهان و المپیک است و از افتخارات کشور محسوب میشود.

همچنین ببینید:

فیلم / دلیل عجیب ثبت نام شهربانو منصوریان در انتخابات مجلس را ببینید

فیلم جنجالی موتور سواری شهربانو منصوریان و آواز خواندن بی شرمانه

فیلم کامل مبارزه شهربانو منصوریان با غول برره (احمد ایراندوست)

جالب است بدانید که شهربانو منصوریان درباره نحوه اشنایی با همسرش میگوید من با یک نفر بحثم میشه سر کرایه أسب و همون موضوع سبب آشنایی ما میشه و درنهایت ازدواج میکنیم. اون موقع بيش ترین نگرانیم برای خانواده بود زیرا همسرم دیگه اجازه نمیداد برم آبشار برای أجاره أسب و برم مزرعه برای سیب چیدن و کار کنم و پول دربیارم.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *