فیلم کامل خواستگاری از سمیرا زرگری اسکی باز در مراسم اهدای مدال ترکیه

انتشار 05 دی 1400 – Study time 3 minutes

فیلم خواستگاری از سمیرا زرگری اسکی باز در مراسم اهدای مدال ترکیه را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

فیلم کامل خواستگاری از سمیرا زرگری اسکی باز در مراسم اهدای مدال ترکیه

در مسابقات اسکی آلپاین بین المللی ترکیه که در روز ۴ دیماه ۱۴۰۰ در کشور ترکیه به پایان رسید هنگام اهدای مدال اتفاق جالبی رخ داد و فیاض میرابیان عضو تیم ملی شیرجه ایران از سمیرا زرگری یکی از چهره‌های سرشناس اسکی ایران خواستگاری کرد و این دختر جوان به او جواب مثبت داد.

این اتفاق باعث شد که مورد توجه بسیاری از خبرنگاران و عکاسان قرار بگیرد

خواستگاری از سمیرا زرگری مربی شاخص اسکی ایران یکی از اتفاقات جالب در این مراسم بود که هنگام اهدای مدال قهرمانان ناگهان فیاض میرابیان عضو تیم ملی شیرجه ایران به سمت سکو رفت و با زانو زدن و اهدای حلقه ازدواج به سمیرا زرگری به صورت رسمی از او خواستگاری کرد.

امروز در مرحله پایانی این مسابقات در بخش مارپیچ کوچک نیز خانم عاطفه احمدی موفق شد به مقام قهرمانی دست پیدا کند و احمدی بر روی سکوت اول ایستاد و موفق شد برای نخستین بار در این مسابقات قهرمان شود گفت در روزهای اول و سوم و این مسابقات ورزشکاران ایرانی به مقام اول و دوم رسیده بودند نکته جالب فروغ عباسی بود که از مسابقات خداحافظی کرده بود اما به درخواست دوستان شرکت در این مسابقه حضور پیدا کرد و توانست به مقام سوم دست پیدا کند

این صحنه احساسی، حاضران در مراسم اختتامیه را تحت تاثیر قرار داد و زیبایی احساس و حال و هوای برفی یک روز زمستانی را با هم تلفیق کرد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @pm_be_modir

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *