فیلم کامل زندگی پس از زندگی دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ شاهپور سعدی نژاد

فیلم کامل زندگی پس از زندگی دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ شاهپور سعدی نژاد

فیلم کامل زندگی پس از زندگی دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ تجربه گر شاهپور سعدی نژاد که از تجربه خود بعد از مرگش میگوید و برای مخاطبان این برنامه بسیار جالب بود.

فیلم کامل زندگی پس از زندگی دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ شاهپور سعدی نژاد

شاهپور سعدی نژاد درباره اتفاقاتی که بعد از مرگ برایش رخ داده برای مردم توضیح داد توضیحاتی که بدون شک میتواند برای شما جذاب و جالب باشد.

فیلم کامل زندگی پس از زندگی دوشنبه ۲۱ فروردین

دانلود با کیفیت اصلی

تهیه کننده «زندگی پس از زندگی» درمورد هدف از ساخت این برنامه بیان کرد: بدون شک، شگفتی و تازگی این برنامه برای مخاطبانی که پیش از این، برنامه را در فصل های قبلی دیده اند کم شده و پذیرش بیشتری ایجاد شده است. بنابراین، هدف اصلی برنامه این است که عالَم دیده ناشدنی یا عالَم غیب وجود دارد و ما هم در آن عالَم، ادامه زندگی خواهیم داشت و سیستم جزا و پاداش داریم و باید پاسخگو باشیم. این باعث می شود که زندگی امروز ما روبراه شود. زیرا برای زندگی امروز تلاش می کنیم.

همچنین ببینید:

فیلم کامل زندگی پس از زندگی ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ زینب حیدریان

فیلم کامل خودسوزی راحله خمسه در برنامه زندگی پس از زندگی

مجری «زندگی پس از زندگی» افزود: این اتفاقات قبل از جریانات امسال رخ دادند، ما هیچ کدام از این موارد را دستچین نکردیم و اصلا موضوع برنامه ما این نبوده، موضوع برنامه ما عالم غیب است.
موزون یادآور شد: خانم خمسه هم مثل موارد قبلی بود و امسال برنامه‌اش پخش شده و کار تحقیق و پژوهشش سال گذشته انجام شده بود؛ مادرش با ما تماس گرفته و گفته که به‌خاطر نظراتی که علیه او نوشتند نگران است.

تهیه کننده «زندگی پس از زندگی» درمورد بازخوردهای برنامه تأکید کرد: صفحه ای در اینترنت داریم که در آن جا، اظهارات افرادی که به طور عمیق متحول شده اند را قرار می دهیم و صدها پیام داریم که فرد در حوزه های فردی، خانوادگی و اجتماعی ارتقاء پیدا کرده و بدی ها را کنار گذاشته و به خوبی ها روی آورده است. این مسائل، از حق الناس گرفته تا حق الله و حق النفس است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *