فیلم کامل / موبایل قاپ با درامد روزانه 25 میلیون تومان سارق گوشی

فیلم کامل / موبایل قاپ با درامد روزانه 25 میلیون تومان سارق گوشی

فیلم کامل / موبایل قاپ با درامد روزانه 25 میلیون تومان سارق گوشی

موبایل قاپ و سارق گوشی که در سطح گوشی اقدام به سرقت تلفن همراه مردم میکرد بعد از دستگیری اعترافات جالبی کرد! او میگوید که من روزی 25 میلیون تومان درامد دارم! این سارق هنوز 8 ماه نشده که از زندان ازاد شده مجددا اقدام به سرقت تلفن همراه کرده است در ماه 800 گوشی موبایل را به سرقت میبرده اند.

از سارق به همراه دو سارق دیگر بعد از آزادی از زندان شروع به سرقت موبایل میکرده اند.

دزدی تلفن همراه در این 12 ماه رو به افزایش است، اما موضوع اساسی تر این است که با همگامی رئیس پلیس تهران، نیمی از تلفن های همراه مسروقه به هیچ وجه پیدا نمی شوند و سارقان تلفن همراه را خراب می کنند یا از آن خارج می کنند این دشواری باعث شده است که سارقان به دنبال تلفن های همراه گران قیمت باشند تا از هر سرقت مبلغ زیادی پول به جیب بزنند.

چند سالی است که سارقان دیگر یک سرقت را وقف نمی کنند و به دلیل رشد قیمت آیفون و دستور سارقان، به دنبال سرقت تلفن همراه آیفون هستند. زورگیران و سارقان سلولی هر آیفون را یک تا سه میلیون تومان تبلیغ می کنند. ملکران علاوه بر این، تلفن‌ها را به واسطه‌های مرزی خرید و آنها آیفون‌های دزدی را در بسته‌های ۱۰۰ تایی به افغانستان منتقل کردند.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *