فیلم کامل نرجس اربابی زندگی پس از زندگی قسمت ۱۲ +بیوگرافی

فیلم کامل نرجس اربابی زندگی پس از زندگی قسمت ۱۲ +بیوگرافی

فیلم کامل نرجس اربابی زندگی پس از زندگی قسمت ۱۲ فصل پنجم همراه با بیوگرافی نرجس اربابی را در این صفحه ببینید.

فیلم کامل نرجس اربابی زندگی پس از زندگی

نرجس اربابی از جمله افرادی بوده که به حالت کما رفته و عالم برزخی را دیده است او درباره این موضوع که بعد از حالت اغما روح از بدنش جدا شده در برنامه زندگی پس از زندگی حضور پیدا کرد و با عباس موزون مجری برنامه زندگی پس از زندگی به گفتگو پرداخت.

برای تماشا و دانلود برروی لینک زیر ضربه بزنید

http://www.telewebion.ir/episode/0xc255fb1

حضور نرجس اربابی در زندگی پس از زندگی

نرجس اربابی در برنامه زندگی پس از زندگی به موضوع عجیبی پرداخت و تجربه مرگی که به دست اورد بود برای بیننده های تلویزیونی ضحبت کرد.

یکی از برنامه های تلویزیونی ماه رمضان امسال که سر و صدای زیادی به پا کرده، برنامه «زندگی پس از زندگی» است که هر شب پیش از افطار از شبکه چهار سیما پخش می شود. این برنامه که بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما پربیننده ترین برنامه افطار ماه رمضان سال ۱۴۰۱ است، درباره ی تجربیات مرگ موقت است و در هر قسمت میزبان کسانی است که این تجربه را داشته اند. این برنامه در ماه رمضان سال های ۹۹ و ۱۴۰۰ نیز پخش شده بود، اما امسال بیشتر مورد توجه قرار گرفته و حالا با طرفداران و منتقدان زیادی که پیدا کرده به یکی از سوژه های داغ شبکه های اجتماعی نیز بدل شده است.

« زندگی پس از زندگی» ویژه برنامه رمضانی شبکه چهار سیما است که هر روز به مدت یک ساعت در لحظات ملکوتی نزدیک به افطار از تلویزیون پخش شده و توانسته محبوبیت خاصی را چه در میان بینندگان و چه مسئولین و علماکسب کند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *