فیلم کامل گریه دختر ابراهیم رئیسی در آغوش زینب سلیمانی

فیلم کامل گریه دختر ابراهیم رئیسی در آغوش زینب سلیمانی

فیلم کامل گریه دختر ابراهیم رئیسی در آغوش زینب سلیمانی دختر سردار سلیمانی و دلداری زینب سلیمای به او که در شبکه های اجتماع مورد توجه قرار گرفته است.

امروز مراسم تشییع و وداع با پیکر آیت الله ابراهیم رئیسی در مشهد برگزار شد که صحنه های احساسی زیادی ثبت شد در در آغوش گرفتن دختر آیت الله ابراهیم رئیسی توسط زینب سلیمانی دختر سردار سلیمانی یکی از این صحنه ها بود که توجه کاربران شبکه های اجتماعی را به خود جلب کرد.

زینب سلیمانی که خود پدرش را در حمله موشکی امریکا از دست داده است حالا در مراسم تشییع شهید رئیسی شرکت کرد تا به خانواده به خصوص دختران این شهید دلداری بدهد.

رئیس جمهور شهید پس از تشییع باشکوه در تبریز، قم، تهران، بیرجند و مشهد، عصر امروز در حرم امام رضا برای آخرین بار طواف داده شد و در دارالاسلام برای همیشه آرام گرفت.

همزمان با غروب پنج شنبه و ورود پیکرهای مطهر شهدا به صحن حرم رضوی و برگزاری مراسم نوحه خوانی توسط «محمود کریمی»، «محمدرضا طاهری»، «حسین طاهری» زائران و مجاوران رضوی فریاد «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «لبیک یا حسین» سر دادند.

همچنین زائران باری دیگر با فریاد «ابوالفضل علمدار خامنه ای نگه دار» با رهبر معظم انقلاب تجدید پیمان بستند.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *