ماجرای فیلم کتک زدن معلم توسط دانش آموزان مختلط در بروجرد

انتشار 16 آذر 1400 – Study time 3 minutes

ماجرای فیلم کتک زدن معلم توسط دانش آموزان مختلط در بروجرد را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ماجرای فیلم کتک زدن معلم توسط دانش آموزان مختلط در بروجرد

ماجرای فیلم کتک زدن معلم توسط دانش آموزان

ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که کلاس درسی را نشان می‌دهد و دانش آموزان دختر و پسر مختلط بوده و تعدادی از این دانش آموزان بر سر معلم خود ریخته و او را کتک میزنند.

این ویدیو جنجال زیادی را در فضای مجازی به وجود آورده است بعد از پیگیری های خبرنگار خبرگزاری ایسنا مشخص شد این ویدیو مربوط به یکی از روستاهای شهرستان بروجرد بوده که برای سال ۱۳۹۵ می‌باشد.

روابط عمومی آموزش و پرورش بروجرد در این باره می‌گوید که این ویدیو مربوط به سال ۱۳۹۵ برای پنج سال پیش بوده که متعلق به یکی از روستاهای اطراف شهرستان بروجرد می باشد و مختلط بودن دختر و پسر در این کلاس به دلیل کمبود مدرسه و کلاس درس است.

گویا معلم از این دانش‌آموزان شکایت کرده بود که در همان سال شکایت خود را پس گرفته است و در حال حاضر این معلم بازنشسته شده است.

انتشار این فیلم، یک‌بار دیگر واکاوی دلایل خشونت در مدارس را مطرح کرده است؛ طبق گزارش اخیر منتشر شده از سوی وزارت آموزش و پرورش، “خشونت شایع‌ترین شکل از آسیب‌های اجتماعی بین دانش‌آموزان است“، اما برنامه‌های عملیاتی و مشترک میان آموزش و پرورش و سایر نهادها مانند بهزیستی کمتر محل توجه بوده است.

12 نظر

 1. بچه های خود را قلاده کنید و خجالت بکشید .آقای آموزش و پرورش مال ۵ سال پیش هم که بوده باشه اگر این دانش آموزان را اخراج و محکوم نکرده باشید باید به جامعه معلمین پاسخ دهید

 2. واکاوی خشونت نمی خواد، وقتی خانواده ها و آموزش و پرورش ، به جای انسان حیوان تربیت می کنن، نتیجه ش می شه همین یک مشت انگل بی خاصیت که با یک گله شغال تفاوت زیادی ندارند.

 3. همینا جلوشون گرفته نشه بزهکار میشن قاتل میشن بعد وقت قصاص خانواده و جامعه میگن ببخشید‌.. خب تربیت لازمن… باید تربیت بشن دیگه… الان نشن زندان و… قسمتشون میشه… امروز یه پلیس شهید شد… اراذل و اوباش کشتنش… تا کی تاوان بدیم؟؟؟؟ تنبیه چنین فرزندانی خیلی درست تره تا اینکه همینا فرزندان خوب و سالم حامعه رو نابود کنن… بسه دیگه…

 4. چنین دانش آموزانی رو که البته در خانواده مشخصه رنگ تربیت ندیدن، تنبیه کنید… مردود کنید… اخراج کنید… جریمه نقدی در نظر بگیرید…‌ هر طور شده جلوی اتفاقات بدتررر رو بگیرید…کارمند دولت نیست معلم؟؟؟؟؟ هر اداره ای میری نوشته جرم داره بدرفاری با کارمند… چرا آسیب زدن به معلم جرم محسوب نمیشه… فکر میکنید چی میشه؟؟؟ پس فردا در جامعه اغتشاش ایجاد میکنن و منتظرن اذهان عمومی اینا رو ببخشه چون دیدن هر کار کنن کسی جلوشون رو نمیگیره … میدونید چقدر پسربچه ها بخاطر همین عدم‌کنترل والدین بزهکار و متجاوز و حتی قاتل شدن؟؟

 5. چتونه شما؟! همیشه معلما با ما دانش اموزان مثل حیوون رفتار میکردن به خاطر خیلی چیزای مضخرف جلوی صدتا دانش اموز دیگه مارو تحقیر میکردن و کتک میزدن الان یکبار جاها عوض ‌‌شده شلوغش کردین. کدوم قانون میگه باید با دانش آموز مثل حیوون رفتار کنی؟ خیلی ها هستن ک متوجه حرفای من میشن از ترس کتک خوردن جرعت نمیکردن برن مدرسه
  الان هم چیز خاصی نیست همیشه اونا مارو میزدن الان ما اونارو:/

 6. این از رو دادن زیادی معلم و خانواده ها به بچه است.که اینقد ۴تا بچه وقیح شده اند که اصلا معلم که نه یه مرد هم سن پدرشون رو دس میندازن.خودمون قبول کنیم که از سال ۸۰ به بعد خیلی بچه هامونو لوس کردیم

 7. چرا موقع تجاوز معلم به دختر ۹ ساله از این حرفا نمیزنید؟؟
  چرا وقتی معلم بچه رو شلاق میزنه تو خوزستان از این حرفا نمیزنید
  چرا وقت یبا مشت زده تو چشمش عینکش شکسته چشمش کور شده بجه از این حرفا نمیزنید؟؟؟
  خسته نشدید از این همه قضاوت یک طرفه؟؟؟؟

 8. از درس خوندن محرومشون کنید اجازه ندید که وقتی بزرگ شدن جایی استخدام بشن

 9. از حرامزاده بودن این دانش اموزاس

 10. معلم بیاد به نفع معلم نظر میده
  دانش اموز بیاد به نفع دانش اموز نظر میده
  مشکل از بالاست ،،،، جمعی باید درست بشه
  ژاپن هم مدارس داره برید ببینید…..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.