فیلم کتک زدن و تجاوز امیر تتلو به دخترها و نوازنده ها در خانه اش

فیلم کتک زدن و تجاوز امیر تتلو به دخترها و نوازنده ها در خانه اش

فیلمبردار تتلو در مصاحبه ای از شکنجه و کتک زدن و تجاوز به دختران توسط امیر تتلو پرده برداشت که در خانه امیر تتلو چه میگذرد او صحبت های سحر قریشی را نیز تایید کرد این شخص میگوید امیر تتلو به بلاگرهایی همچون صدف ، غزل و ستاره نیز تجاوز کرده است و آنها را کتک زده است.

فیلم کتک زدن و تجاوز امیر تتلو

در ویدیویی دیگر مه توسط تتلو در فضای مجازی منتشر شده یک دختر نوجوان در خانه اش به سمت او میرود که چند دختر جلوی او را میگیرند و او را بر روی زمین می اندازند.

تتلو از آنها درخواست میکند که با پلیس تماس بگیرند تا تکلیف ای این دختر مشخص شود.

یکی از شاهدان ماجرا در اینستاگرام خود نوشت که این دختر به خانه تتلو در ترکیه امده که مشخص شده از خانه فرار کرده است و ترکیه او را به ایران دیپورت کرده بود که این دختر سعی کرده خود را به نزد تتلو برساند تا از انتقال او به ایران جلوگیری کند اما تتلو او را تحویل پلیس داد.

فیلم / حمله یک دختر به امیر تتلو در خانه اش! خانه ای که حرمسرا شده

گفتنیست پس از افشاگری سحر قریشی بازیگر سینما درباره امیرحسین مقصودلو مشهور به امیر تتلو، موری فیلمبردار سابق امیر تتلو در مصاحبه‌ای، جزئیات تجاوز او به هواداران دخترش و مواد مخدر زیادی که مصرف می‌کند را مطرح کرد؛ اتفاقاتی که او می‌گوید از آن فیلم است.

همچنین ببینید:

سحر قریشی: تتلو حرومزاده به زور و کتک برای من تتو میزد

در طول ۴۸ ساعت اخیر تصویری از چهره گریان سحر قریشی در شبکه‌های اجتماعی و میان برخی رسانه‌ها در حال دست به دست شدن است. تصویری که بر اساس آن ادعای کتک خوردن او از امیر تتلو طرح شده است.

فیلم کتک زدن و تجاوز امیر تتلو به دخترها و نوازنده ها در خانه اش

چندی پیش پلیس ترکیه در حال بررسی ادعاهای یک دختر جوان ایرانی درباره «ربوده شدن از سوی امیر تتلو، حبس، فحاشی، تجاوز و ضرب و شتم» است. یک دختر جوان مدعی است پس از دو هفته از حبس و بازداشت #تتلو خواننده ایرانی رهایی پیدا کرده است و ادعاهای مختلفی درباره او اعم از تجاوز و ضرب و شتم دارد

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *