فیلم گریه منوچهر هادی در دورهمی: فرزند شهید هستم

فیلم گریه منوچهر هادی در دورهمی: فرزند شهید هستم

ویدیویی از گریه شدید منوچهر هادی زمانی که مهران مدیری از پرسید فرزند شهید هستی این روزها در فضای مجازی حسابی خبرساز شده است برخی ها معتقد هستند او سعی کرده از اسم و رسم پدرش استفاده نکند چرا که حتی در دادگاه خیلی راحت میتوانست همه چیز را علیه یکتا ناصر کند اما از حق و حقوق قانونی خود به عنوان یک پدر گذشت کرده و دخترش را به یکتا ناصر بخشیده است.

فیلم گریه منوچهر هادی در دورهمی

خواهر منوچهر هادی قبلا گفته بود که حق طلاق با یکتا ناصر بوده است و او بدون اطلاع منوچهر هادی طلاق گرفته است و حضانت بچه را هم برای خودش گرفته است.

منوچهر هادی متولد ۱۳۵۱در تهران است. وی درسال ۱۳۶۳ در جنگ ایران و عراق پدرش را ازدست داد و پس از گرفتن دیپلم وارد عرصه هنر شد و کارهای متنوعی همچون ‏بازیگری، دستیاری کارگردان و تدارکات را آزمود.

تیپ عجیب منوچهر هادی با شلوار سربازی و شبیه خلافکار ها در دادگاه

در سال ۱۳۸۵، اولین فیلمش، “تلاطم” را ساخت و در همین ‏سال موفق شد ۴تله فیلم دیگر با نام های “آخرین روز ماه”، “تصادف”، “فرصت های فردا” و “کوچه محجوب” را بسازد که علاوه بر کارگردانی، نویسندگی آن ها را نیز عهده دار بوده است.از جمله سوابق هنری وی می توان به کارگردانی فیلم هایی نظیر “قرنطینه”(۱۳۸۶)، “یکی می خواد باهات حرف بزنه”(۱۳۹۰)، اشاره کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *