فیلم کامل رقص قبیله آفریقا با آهنگ صادق بوقی

فیلم کامل نسخه آفریقایی ترانه صادق بوقی

نسخه آفریقایی ترانه صادق بوقی در فضای مجازی وایرال شده و مورد توجه کاربران قرارگرفته است قدرت نشر ویدیو و خبر آنقدر بالا رفته که به سرعت یک خبر در سراسر جهان وایرال میشود و به آن واکنش نشان میدهند. البته به نظر میرسد این ویدیو دستکاری شده باشد و موزیک صادقی بوقی بر روی آن میکس شده است.

فیلم کامل نسخه آفریقایی ترانه صادق بوقی

بعد از حواشی که برای صادق بوقی رخ داد بسیاری از کاربران فضای مجازی به حمایت از این پیرمرد ۷۰ ساله پرداختند و با پخش آهنگ او حرکات موزون انجام دادند و به نوعی سعی می‌کردند که از این پیرمرد حمایت و دلجویی کنند.

شب گذشته پیج اینستاگرام صادق بوقی به او پس داده شد و به فعالیت خود در این پیج ادامه می‌دهد صادق بوقی حالا به یک چهره شناخته شده در سطح کشور تبدیل شده است و فالوورهای او لحظه به لحظه در حال افزایش است.

به گفته یکی از کاربران اتفاقاتی که توسط پلیس فتا برای صادق بوقی رخ داد سبب خیر شد تا فالوورهای او افزایش پیدا کند و از این طریق بتواند به تبلیغات و کسب درآمد بپردازد.

همچنین ببینید:

ویدیوهای مختلفی در فضای مجازی منتشر شده که در حمایت از صادقی است اما یک ویدیو که البته صداگذاری می‌باشد در حمایت از این پیرمرد ۷۰ ساله منتشر شده که دیدن آن خالی از لطف نیست.

 پشت‌صحنه خبری نداریم اما آنچه از صفحه اینستاگرامش دیده‌ایم چند ویدئو پر کرده که نشان‌دهنده شاد بودن او و اطرافیانش است. از مخاطب بازخوردهایی گرفته و صفحه‌اش پربازدید شده.
افرادی که پیج صادق بوقی را بسته‌اند مکانیسم را نمی‌شناسند، آنها احتمالا خوشحالند که به تکلیف خود عمل کرده‌اند، چون نماینده امپریالیسم جهانی در بازار رشت را به زانو درآورده‌اند. مسرورند چون معتقدند حالا که هنجارها در بخشی از جامعه کار نمی‌کند، حداقل نمایش کارکردن نهاد را برپا کنیم و بگوییم کت تن ماست، اما واقعیت آن است که فقط مشکلی به مشکلات اضافه کرده‌اند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *