قتل هولناک دو زن در تهران توسط قصاب

اتفاق هولناکی که در شرق تهران رخ داده و خبر ساز شده است

دو زن جوان به نام های رویا و ثریا که در محله اقدام به تن فروشی می کردند در اقدامی هولناک کشته شدند

بعد از اینکه بوی تعفن محل را برداشته بود همسایه ها با پلیس تماس گرفته و اعلام کردند که در خانه این دو نفر بوی بسیار بدی می آید

بعد از حضور آتش نشانی و پلیس به محل با حکم قضایی وارد خانه شدند و با جسد این دو زن مواجه شدند که دست و پایشان را بسته و سرشان را برید بودند و خانه در خون فرو رفته بود

این در حالی بود که همسایه ها از کارهای این دو نفر خبر داشتند و بارها به آنها تذکر داده بودند که دست از کارهایشان و رفت و آمد های مشکوک شان بردارد

بریدن سر دو زن تن فروش در تهران +عکس و جزئیات

کشف  مرموز جنازه 2 زن در خانه

با اطلاعاتی که مرد همسایه به پلیس داد ماموران به خانه موردنظر رفتند و پس از گشودن در خانه با جسد های متعفن دو زن جوان روبه‌رو شدند که گلوی آنها بریده شده بود .اسباب و اثاثیه خانه به هم ریخته بود و شواهد نشان می‌داد به این خانه دستبرد زده شده و چنیدن روز از جنایت گذشته است .

جسدها با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شدند و پلیس به تحقیق پرداخت. ماموران در نخستین گام از تحقیقات به بررسی تماس های تلفنی دو زن جوان پرداختند و فهمیدند آنها در خانه شان تن فروشی می کرده اند. به این ترتیب چندین مظنون بازداشت شدند تا اینکه ماموران دریافتند آخرین نفری که با دو زن جوان تماس گرفته و با آنها قرار ملاقات گذاشته بود یک پسر ۱۷ ساله به نام احسان بوده است.

به این ترتیب وی بازداشت شد و ادعا کرد دو زن تن فروش را نمی شناسد. اما در بازجویی های تکمیل به قتل اعتراف کرد .

همچنین ببینید:

(فیلم) قتل مغازه دار به دلیل پس نگرفتن لباس (فیلم) قتل مغازه دار به دلیل پس نگرفتن لباس

پسر نوجوان گفت: من و صاحبکارم امین که قصاب است با هم قرار گذاشته بودیم تا به خانه دو زن جوان برویم. ما هر دو به آنجا رفتیم تا با آنها رابطه برقرار کنیم. اما آنجا بود که من تصمیم به سرقت گرفتم .به همین خاطر دست و پای دو زن جوان را با طناب بستم تا همه خانه را بگردم. چون دو زن جوان شروع به داد و فریاد کردند صاحب کارم با چاقو آنها را کشت و گلویشان را برید. من همه خانه را گشتم اما هیچ پول و طلایی بدست نیاوردم.

قتل های فجیع 2 زن در یک خانه

به دنبال اظهارات تکان دهنده پسر نوجوان ،همدستش نیز بازداشت شد اما ادعا کرد در جنایت ها دستی نداشته است.

پرونده این جنایت با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و متهمان در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.

در دادگاه

در ابتدای جلسه پدر و دو دختر رویا در جایگاه ویژه ایستادند و برای قاتلان حکم قصاص خواستند.

پدر رویا گفت: دخترم دوبار ازدواج ناموفق کرده بود و به تنهایی در خانه اش زندگی می کرد که به طرز فجیعی کشته شد. من برای قاتل دخترم قصاص می خواهم.دختر بزرگ رویا نیز که از زندان به دادگاه منتقل شده بود گفت: من مدتی است به اتهام آدم ربایی در زندان هستم.حالا هم برای قاتل مادرم قصاص می خواهم.

همسر ثریا نیز که قیم فرزند خردسالش بود درخواست قصاص را مطرح کرد.

سپس امین به اتهام دو قتل و مشارکت در سرقت روبه روی قضات ایستاد.

وی گفت: من و احسان با هم به خانه رویا رفته بودیم تا با دو زن جوان رابطه برقرار کنیم اما سر پول با هم درگیر شدیم و آنها را کشتیم.

وی ادامه داد: ما قصد سرقت نداشتیم و به همین خاطر اتهام سرقت را قبول ندارم.احسان از ترسش و به دروغ ماجرای سرقت را مطرح کرده بود.من چون از او بزرگتر بودم قتلها را گردن گرفتم اما حالا تقاضا دارم تا بار دیگر تحقیقات درباره این پرونده از سر گرفته شود.

وی در پاسخ به سوال قاضی درباره اینکه چرا چاقو همراه داشتی پاسخ داد: من قصاب هستم و در قسمت سلاخی کار می کنم. به همین خاطر همیشه چاقو همراه دارم.

سپس احسان که از کانون اصلاح و تربیت به دادگاه منتقل شده بود به اتهام معاونت در دو قتل و مشارکت درسرقت از خود دفاع کرد.

پسرنوجوان گفت: من و امین با انگیزه سرقت به خانه فساد رفته بودیم. ما دست و پای صاحب خانه و زن جوان را بستیم اما چون پولی به دست نیاوردیم امین به تنهایی آنها را کشت.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و امین را به دوبار قصاص محکوم کردند. احسان نیز به 5سال نگهداری در کانون اصلاح و تربیت محکوم شد.

با اعتراض امین به حکم صادره پرونده برای فرجام خواهی به دیوان عالی کشور فرستاده شد. قرار است قضات دیوان عالی کشور با بررسی موشکافانه پرونده در باره حکم صادره اظهارنظر کنند

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *