دانلود کامل قسمت ۱۱ مردان آهنین ۱۴۰۳ نیمه نهایی

دانلود کامل قسمت ۱۱ مردان آهنین نیمه نهایی ۱۴۰۳

دانلود کامل قسمت ۱۱ مردان آهنین ۱۴۰۳ نیمه نهایی با کیفیت اصلی را در این صفحه اماده کرده ایم مردان اهنین به مرحله نیمه نهایی رسیده است و حالا ورزشکاران بری رفتن به فینال تلاش میکنند .

اگر نتوانستید قسمت 11 این مسابقه هیجان انگیز را تماشا کنید پیشنهاد میکنیم در این صفحه اقدام کنید.

دانلود کامل قسمت ۱۱ مردان آهنین ۱۴۰۳

دانلود این ویدیو

مردان اهنین به اوج حساسیت خود رسیده است و شرکت کننده ها باید برای فینالیست شدن تلاش کنند که این اتفاق هیجان مسابقه را به شدت بالا برده است.

شرکت کنندگان قسمت یازدهم (گروه دوم مرحله نیمه نهایی) مردان آهنین احمدرضا مسن آبادی ؛ زانکو قاسمی؛ علی فاضلی؛ محمدرضا تازه رو میباشند.

این مسابقه با اجرای علیرام نورایی هر شب ساعت ۲۰ از شبکه ورزش سیما پخش می‌شود و قهرمان برنامه در پایان قسمت پانزدهم مشخص خواهد شد. آرشیو کامل این مسابقه در صفحه اختصاصی «مردان آهنین» در تلوبیون در دسترس است.

قهرمان سری جدید مردان آهنین در پایان قسمت پانزدهم مشخص خواهد شد. آرشیو کامل این مسابقه و به همراه گزیده بهترین کلیپ‌ها را در تلوبیون ببینید. اینترنت مصرفی تلوبیون برای مشترکان اینترنت ثابت مخابرات رایگان محاسبه می‌‌شود‌ ویدئویی از سری جدید مسابقه‌ مردان آهنین در فضای مجازی پر بحث شد. برخی از کاربران سری جدید این مسابقه را با دوره‌های پیش مقایسه کردند و از آن انتقاد کردند، برخی نیز آن را متفاوت و جالب دانسته‌اند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *