قسمت ۱۳ زندگی پس از زندگی فصل پنجم (نرجس اربابی) بخش دوم

دانلود قسمت ۱۳ زندگی پس از زندگی (نرجس اربابی) بخش دوم

قسمت ۱۳ زندگی پس از زندگی فصل پنجم (نرجس اربابی) بخش دوم امشب شنبه 4 فروردین 1403 با کیفیت اصلی را در این صفحه مشاهده نمایید.

قسمت ۱۳ زندگی پس از زندگی فصل پنجم

نرجس اربابی مهمان برنامه زندگی پس از زندگی بوده که امشب از شبکه 4 پخش شد و مورد استقبال مردم قرار گرفت.

https://telewebion.com/live/tv4?e=0xc2985af

نرجس اربابی بعد از کما رفتن اتفاقات عجیبی را تجربه کرده است که توضیح آن برای مردم بسیار جالب بود.

اتفاقاتی که این خانم تجربه کرد برای مخاطبان تلویزیون بسیار جالب بود و به دو بخش در این برنامه تقسیم میشود.

«عباس موزون» تهیه کننده، طراح ، مجری و کارگردان «زندگی پس از زندگی» گفت: من این کار را با هزینه شخصی شروع کردم. خیلی مهم و تعیین کننده است که مدیری سوژه ای را تشخیص دهد که ظرفیت دارد و برایش بستری فراهم کند.

برنامه‌ای که به سومین فصل رسیده؛ عباس موزون اجرا و تهیه‌کنندگی این برنامه را بر عهده دارد و در این مجموعه به گفت‌وگو با افرادی می‌پردازد که تجربه‌هایی نزدیک به مرگ داشته‌اند. «زندگی پس از زندگی» به اعتبار محتوای آنکه در همین چند فصل به یک برند تبدیل شده است از ابتدای ماه رمضان پربیننده‌ترین برنامه افطار تلویزیون با اختلافی میلیونی بوده است.

در فصل سوم برنامه‌هایی بیشتر دیده شدند که در آنها تجربه‌گر از تجربه ملاقات با موجودات ماورایی می‌گفت. اما عباس موزون خودش به تجاربی علاقه دارد که فرد بهشت و جهنم برزخی را نمی‌بیند.

این مجری و تهیه کننده از حدود ۲۵ سال پیش از ساخت برنامه به موضوع تجربه نزدیک به مرگ علاقه‌مند شد و پژوهش در این زمینه را آغاز کرد تا اینکه در دی ماه ۱۳۹۵ اولین همایش مرتبط با این قضیه را در شهر یزد برگزار کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *