فیلم کامل قسمت ۱۸ فصل پنجم زندگی پس از زندگی تجربه گر حامد البرزیان

فیلم کامل قسمت ۱۸ فصل پنجم زندگی پس از زندگی تجربه گر حامد البرزیان

فیلم کامل قسمت 18 فصل پنجم زندگی پس از زندگی تجربه گر حامد البرزیان همراه با بیوگرافی حامد البرزیانو پخش با کیفیت عالی را در این صفحه اماده کرده ایم.

حامد البرزیان تجربه گر مرگ

حامد البرزیان تجربه گر مرگ در قسمت 18 برنامه زندگی پس از زندگی حضور پیدا کرد و درباره اتفاقاتی که در دوران کما رفتن اش تجربه کرده بود برای مخاطبان تلویزیونی صحبت کرد.

حامد البرزیان بر اثر یک حادثه به کما رفته است و عالم برزخ را دیده است به همین در برنامه زندگی پس از زندگی حضور پیدا کرده و با عباس موزون مجری این برنامه به گفتگو پرداخت.

فیلم کامل قسمت ۱۸ فصل پنجم زندگی پس از زندگی

برای تماشا بر روی لینک زیر ضرب بزنید:

https://telewebion.com/live/tv4?e=0xc4042ba

عباس موزون، پژوهشگر، تهیه‌کننده و مجری این برنامه، محمدامین نوروزی، مدیر گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما و سید احمد میراحمدی عضو گروه تحقیق و پژوهش سه‌شنبه ۲۰ اردیبهشت در واحد امور ارتباط با مخاطبان و در نشست خبری با رسانه‌ها حضور پیدا کردند و درباره برنامه با مخاطبان و اصحاب رسانه صحبت کردند.

موزون درباره واکنش مردم هم گفت: مردم توجه زیادی به برنامه داشته‌اند، مثلاً بعد از برنامه مربوط به تجربه خودکشی، عده‌ای می‌گفتند از خودکشی منصرف شده‌اند. هفته پیش خانم دکتر فیاض در صفحه شخصی خود نوشتند که فردی به او مراجعه کرده و گفته به دلیل خیانت شوهرش می‌خواسته خودش را بکشد اما این برنامه را دیده و منصرف شده است. خانم دکتر گفتند من برنامه «زندگی پس از زندگی» را ندیده‌ام اما اگر تنها فایده این برنامه همین انصراف یک نفر از خودکشی باشد، کار خودش را انجام داده است.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *