فیلم کامل قسمت ۹ مردان آهنین ۱۴۰۳ پنجشنبه نهم فروردین

فیلم کامل قسمت ۹ مردان آهنین ۱۴۰۳ پنجشنبه نهم فروردین

فیلم کامل قسمت ۹ مردان آهنین ۱۴۰۳ پنجشنبه نهم فروردین را با کیفیت اصلی در این صفحه مشاهده نمایید.

مسابقه مردان آهنین به قسمت نهم خود رسیده است و مخاطبان این مسابقه که نتوانستند از رسانه ملی این قسمت را تماشا کنند میتوانید در این صفحه دانلود و یا به صورت آنلاین تماشا کنند.

فیلم کامل قسمت ۹ مردان آهنین ۱۴۰۳

دانلود ویدیو با کیفیت اصلی

مسابقه مردان آهنین بعد از گذشت سالها توقف در نهایت در سال 1403 به عنوان یک برنامه نوروزی بر روی آنتن شبکه سه سیما رفته که طبق پیشبینی ها توانست بیننده های زیادی را به دست آورد.

مسابقات آنان چنان حساس و پربیننده شده بود که طبق نظرسنجی‌های صداوسیما در روزهایی که خبری از شبکه‌های اجتماعی نبود، جزو دو برنامه پربیننده هرساله‌ی نوروز در دهه 80 می‌شد.

این مسابقات به‌مرور با حواشی زیادی همراه شد؛ طوری‌که حاشیه بر متن غلبه کرد و برنامه متوقف شد. از قتل روح‌الله داداشی یکی از مردان اخلاق این مسابقات و کسی که بین مردم به محبوبیت خاصی رسیده بود، تا اتفاق تلخی که توسط یکی از شرکت‌کنندگان این مسابقات رخ داد و با قتل یکی از دوستانش، حواشی سنگینی را به‌سمت قوی‌ترین مردان ایران روانه کرد.

در حالی قرار است دوباره مسابقه تلویزیونی مردان آهنین ـ که به واسطه شدت‌های تبعات منفی‌اش، پخش‌اش از تلویزیون متوقف شده بود ـ به تلویزیون بازگردد و از شبکه سه پخش شود که ظاهراً آسیب شناسی که باعث تصمیم گیری به عدم پخش این مسابقات شده، نادیده گرفته شده و عده‌ای که سودشان در پخش این مسابقات است،

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *