دانلود قسمت ۱۰ دهم سریال داوینچیز با پخش رایگان

دانلود قسمت ۱۰ دهم سریال داوینچیز با پخش رایگان

دانلود قسمت 10 دهم سریال داوینچیز با پخش رایگان و لینک مستقیم را در این صفحه اماده کرده ایم.

سریال داوینچیز به قسمت 10 رسیده است که میتوانید در این صفحه آن را دانلود کنید و از دیدن این سریال زیبا لذت ببرید.

دانلود قسمت 10 داوینچیز با لینک مستقیم

«داوینچیز» به هیچ وجه به مانند برخی سریال‌ها و فیلم‌های این سال‌های سینمای ایران لوده و هجو نیست و همچون بسیاری از تجربه‌های موفق گروهی در نگارش فیلمنامه، تیم سه نفره افشین هاشمی، آریان گل‌صورت و پویا نبی، با زمینه‌های مشترکی که در نویسندگی، کارگردانی و تولید فیلم کوتاه دارند، متن نهایی را بر اساس طرح داستانی اولیه از گلصورت، تدوین و روتوش کرده‌اند.

دانلود قسمت ۱۰ دهم سریال داوینچیز با پخش رایگان

این سریال سعی کرده در کنار کمدی و فانتزی شیرین‌ خود، برخی مناسبات سیاسی و اجتماعی روز کشور را به بوته نقد بکشاند و از این نظر، زبان تند و تیزی در نگارش فیلمنا‌مه آن نهفته که اگرچه می‌تواند باعث توجه اقشار مختلف جامعه شود، اما از سوی دیگر نیز احتمال سانسور یا توقیف آن وجود دارد.

سریال داوینچیز یکی از تولیدات جدید پلتفرم نماوا می‌باشد. این سریال قرار اسـت در پاییز و زمستان 1402 بطور اختصاصی از نماوا بـه پخش برسد.

«داوینچیز» همانند دیگر آثار کارگردانی شده افشین هاشمی و با توجه به سابقه تئاتری وی، فضایی بسته و به اصطلاح تئاتری دارد و بیشتر لوکیشن‌ها در فضای خانه، موزه و نمای بسته شخصیت‌ها می‌گذرد تا به خوبی صبغه تئاتری هاشمی در این اثر مشخص شود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *