نحوه باز کردن قفل کارت Licence Philippines و این کارت کجاست + آموزش

نحوه باز کردن قفل کارت Licence Philippines و این کارت کجاست + آموزش

نحوه باز کردن قفل کارت Licence Philippines و این کارت کجاست با آموزش و جزئیات را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

نحوه باز کردن قفل کارت Licence Philippines

کارت Licence Philippines در قسمت legal  قرار دارد و برای باز کردن قفل این کارت باید به قسمت specials و کمی پایینتر my cards رفته و کارت  Top 10 Global Ranking را به لول 3 ارتقا دهید.

short squeeze هم در قسمت specials و پاینترش قسمت my cards قرار دارد. این کارت باز است

long squeeze نیز در قسمت specials و پایین تر قسمت New cards قرار دارد این کارت قفل است و برای باز کردن قفل آن باید 9 نفر از دوستانتان را به بازی دعوت کرده باشید.

رویای پول درآوردن بدون دردسر، همیشه جذاب بوده و تلگرام با عرضه‌کردن همسترکامبت و ۳ گزینه مشابه دیگر که عملکرد یکسانی دارند، روی همین رویا سوار شده است با لیست‌شدن نات‌کوین، توصیه به اینکه به تلگرام و بازار جدید رمزارزها، بی‌اعتنا باشید و خودتان را در دردسر نیندازید، کار نمی‌کند.

همستر کامبت یک بازی تلگرامی است که به بازیکنان با سکه هایی پاداش می دهد که به طور بالقوه ایردراپ خواهند بود. در عین حال، این فقط یک بازی تلگرامی است که می توانید دوستان و خانواده را به بازی در کنار آن دعوت کنید تا سکه های کریپتو بیشتری داشته باشید. ممکن است از خود بپرسید که مشکل بزرگ چیست، زیرا فقط یک بازی است؟ اگرچه در حال حاضر این یک بازی است، اما امکان ایردراپ وجود دارد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *