نحوه باز کرن قفل کارت Long squeeze در همستر کامبت

نحوه باز کردن قفل کارت Long squeeze در همستر کامبت

نحوه باز کردن قفل کارت Long squeeze در همستر کامبت و کارت Long squeeze کجاست و چگونه باز میشود؟

نحوه باز کردن قفل کارت Long squeeze

long squeeze نیز در قسمت specials و پایین تر قسمت New cards قرار دارد این کارت قفل است و برای باز کردن قفل آن باید 9 نفر از دوستانتان را به بازی دعوت کرده باشید.

مدیر بازی همستر همه تلاش خود را میکند که قفل کارتها فقط با دعوت کردن دوستان به این بازی باز شود که صرفا برای افزایش کاربرانش است و برای همین به تازگی باید تعداد دوستان دعوت شده تان در بازی به حتی 9 نفر رسیده باشد.

همچنین ببینید

نحوه باز کردن قفل کارت Licence Philippines و این کارت کجاست + آموزش

کارت short squeeze کجاست نحوه باز کردن کارت در همستر کامبت

برای شروع این بازی فارغ از این که گوشی اندرویدی یا آیفون دارید، باید به سراغ ربات همستر کمبت در تلگرام بروید. ابتدا به روی Start کلیک کنید تا ربات آغاز به کار کند. پس از این مرحله در پایین صفحه گزینه‌های مختلف برای شما به نمایش درمی‌آید که در ادامه کاربرد هر کدام را به صورت جداگانه توضیح خواهیم داد.

شما در بازی همستر کامبت، با ضربه زدن روی تصویر یک همستر و انجام مراحل مختلف، میتونین به صورت روزانه سکه بدست بیارین. همین روند ساده این بازی باعث شده که همستر کامبت در مدت کوتاهی به بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر برسه.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *