قلیون کشیدن علی دایی در سفره خانه را ببینید (فیلم)

قلیون کشیدن علی دایی در سفره خانه را ببینید (فیلم) و جزئیات را در این بخش از مجله شبونه را در این صفحه مشاهده نمایید.

تصویر و فیلمی از علی دایی اسطوره فوتبال ایران و جهان در شبکه های اجتماعی منتشر شده که برای او حسابی دردسرساز شده است!

قلیون کشیدن علی دایی در سفره خانه را ببینید (فیلم)

قلیون کشیدن علی دایی در سفره خانه

گویا او به همراه خانواده اش به یک سفره خانه رفته و در حال کشیدن قلیان است که چند دختر جوان از لحظه قلیون کشیدن او فیلم میگیرند و بلافاصله مثل بمب در فضای مجازی صدا میدهد.

این در حالیست که علی دایی یکی از منتقدین سرسخت قلیون کشیدن فوتبالیست ها است و حالا بیرون آمدن فیلم قلیون کشیدن او باعث شده انتقادات بسیار زیادی از او کنند.

ما اگر کنار واژه قلیان، کلمه فوتبالیست را هم تایپ کنید، با عکس ها و مطالب گوناگونی درباره قلیان کشیدن فوتبالیست ها مواجه می شوید؛ اتفاقی که دیگر هیچ کس نمی تواند مانند گذشته آن را کتمان کند. خداداد عزیزی، ستاره سال های گذشته فوتبال ایران، در این باره می گوید: «98 درصد ما فوتبالیست ها قلیان می کشیم و دو درصد بقیه هم سیگار و پیپ مصرف می کنند!» شاید بهتر باشد ریشه یابی را در فرهنگ سازی و همچنین مدیریت باشگاه هایمان جست و جو کنیم؛ جایی که برای بازیکن تعریف نشده بایدها و نبایدهایش چیست، چه ساعتی باید بخوابد و چه زمان هایی تمرین کند، چه وقت هایی در اختیار باشگاه است و چه زمان هایی خیر. تا وقتی مدیران باشگاه های ما سیاست حاشا را در دستور کار خود قرار دهند و بگویند به کسی مربوط نیست، آب از آب تکان نمی خورد… احمدزاده و کامیابی نیا مشتی از خروار هستند که در فوتبال ما وجود دارند.

 

 

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

یک نظر

 1. دکتر فرزانه

  وای خدا داره گناه کبیره می‌کنه
  تو کل بزرگان ایران فقط علی دایی پاک مونده
  اونم شما بیایین خرابش کنین
  قتل که نمیکنه قلیون می‌کشه
  الان دخترای 10 ساله هم تو قلیون سراها پلاس هستن
  جمع کنین این مسخره بازی هارو تورو خدا
  به اندازه کافی هممون کند کاری داریم و پنهونه
  کاش خلاف بقیه هم فقط قلیون کشیدن بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *