قمه کشی مرد کفن پوش در نهاد ریاست جمهوری

قمه کشی مرد کفن پوش در نهاد ریاست جمهوری

قمه کشی مرد کفن پوش در نهاد ریاست جمهوری و تیراندازی در نهاد رایاست جمهوری را با جزئیات در مجله شبونه بخوانید.اخبار داغ ایران و جهان

 قمه کشی مرد کفن پوش در نهاد ریاست جمهوری

پوشیدن کفن و با در دست داشتن یک قبضه قمه به نهاد ریاست جمهوری حمله کرده و قصد داشته تا از گیت های محافظتی به زور وارد داخل نهاد ریاست جمهوری شود.

قمه کشی مرد کفن پوش در نهاد ریاست جمهوری

آخرین خبر ازحمله با کاخ ریاست جمهوری

به نقل از پلیس امنیت این فرد مورد هدف تیراندازی پلیس قرار گرفته و به بیمارستان متقل شده است.
فعلا خبری از هدف و قصد این فرد از حمله به کاخ ریاست جمهوری منتشر نشده است.

حسن همدانی معاون امنیتی استاندار تهران درخصوص جزئیات تیراندازی در اطراف نهاد ریاست جمهوری، گفت: فردی در تلاش بود از گیت های نهاد ریاست جمهوری بگذرد که با اخطار نیروهای حفاظت نهاد مواجه شد. با تیراندازی ماموران حفاظت این فرد از ادامه مسیر باز می ماند و مصدوم می شود.
وی تصریح کرد: در تلاش هستیم تا هویت فرد مصدوم و علت اقدام او را جویا شویم.گفتنی است لحظاتی پیش صدای تیراندازی از محدوده ریاست جمهوری شنیده شد و یک نفر با قمه وارد محدوده شده و از گیت دوم نیز در حال عبور بوده است.

تیراندازی امروز در میدان پاستور تهران

فرد مورد نظر که مردی جوان بوده بدون توجه به هشدار نیروهای امنیتی با قمه از ایست و بازرسی اول عبور کرده و دلیل بی‌توجهی به هشدارها از سوی نیروهای امنیتی در ایست دوم مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.
اتفاق حوالی ساعت ۱۱ امروز رخ داده است.

این خبر بروز رسانی می شود …

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *