لب بوسی رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا (سیر تا پیاز حواشی)

لب بوسی رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا (سیر تا پیاز حواشی)

بازیکنان تیم ملی اسپانیا اعلام کردند تا زمانی که رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا به دلیل بوسیدن لب‌های جنی هرموسو پس از قهرمانی، از سمت خود کنار نرود، دیگر بازی نخواهند کرد.

لب بوسی رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا (سیر تا پیاز حواشی)

همه حواشی لب بوسی رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا

لوئیس روبیالس که پس از پیروزی 1-0 اسپانیا مقابل انگلیس به دلیل لب بوسی از جنی هرموسو نیز مورد تنبیه قرار گرفت، علیرغم فشارهای زیاد برای استعفا همچنان بر سرکار خود مانده است این بوسه جشن قهرمانی را در سیدنی استرالیا مخدوش کرد و انتقادها به طور پیوسته افزایش یافته است.

هرموسو روز جمعه بیانیه‌ای صادر کرد و به شدت این بوسه توسط روبیالس را محکوم کرد در حالی که رئیس 46 ساله فدراسیون خود را به عنوان قربانی در مجمع عمومی اضطراری فدراسیون در مادرید معرفی کرد.

غوغا در مورد آغوش پس از پیروزی در حال تشدید است و فدراسیون فوتبال اسپانیا تهدید کرده است که نسبت به آخرین اظهارات جنی هرموسو، ستاره بازی، در مورد این حادثه اقدام قانونی خواهد کرد.

لوئیس روبیالس، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا، به دلیل اتهامات مبنی بر اینکه لب بوسی جشن او با هرموسو، یکی از اعضای تیم زنان اسپانیایی قهرمان جام جهانی، بدون رضایت او اتفاق افتاده است، از درخواست ها برای استعفا امتناع می کند. هرموسو و 80 بازیکن دیگر فوتبال اسپانیا اواخر روز جمعه گفتند تا زمانی که “لوئیس روبیالس” در فدراسیون بیماند برای تیم ملی بازی نخواهند کرد.

لب بوسی رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا (سیر تا پیاز حواشی)

فدراسیون فوتبال اسپانیا  در بیانیه‌ای که در واکنش به بیانیه بازیکنان اطلاعیه را منتشر نمود و اعلام کرد که «همه اقدامات قانونی را برای دفاع از روبیالس» دنبال خواهد کرد. این بیانیه شامل عکس‌هایی است که فدراسیون ادعا می‌کند روبیالس منظور بد و جنسی نداشته است.

مجازات از سوی فیفا

فیفا ، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا را به دنبال لب بوسی بازیکن تیم ملی فوتبال زنان این کشور به 90 روز ممنوعیت از کار محکوم کرد. او در این مدت حق نخواهد داشت چنین فعالیت مرتبط با فوتبال را انجام دهد. این اتفاق در جشن قهرمانی تیم ملی فوتبال زنان اسپانیا در جام جهانی زنان رخ داد. از این اتفاق به عنوان آزار جنسی یاد شده است.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

یک نظر

  1. محمد محمد تقی

    کارش درست نبود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *