بیوگرافی لطفعلی در سریال مستوران کیست +عکس واقعی

لطفعلی در سریال مستوران کیست و عکس و جزئیات در سریال مستوران را در این صفحه مشاهده نمایید.

لطفعلی در سریال مستوران کیست

لطفعلی در سریال مستوران کیست +عکس

سریال مستوران که از اوایل تیرماه ۱۴۰۱ بر روی آنتن شبکه دوم سیما رفته توجه برخیها را به خود جلب کرده است یک داستان تاریخی که درباره دزدیده شدن لطفعلی فرزند یعقوب لیث میباشد همسایه ها و کسانی که شاهد ربوده شدن لطفعلی بودند میگویند فرد رباینده یک انگشت نداشته است پدر و مادر لطفعلی نیز بر حسب این نشانه به هر دری می زنند تا بتوانند او را پیدا کنند.

مادر لطفعلی به سراغ جادوگر می رود تا نشانه فرزندش را از او پیدا کند اما جادوگر می گوید که باید بین همسر و فرزندش را از یکی را انتخاب کند.

مادر که نامش لطیف است به سراغ یعقوب می آید و ماجرا را برای او تعریف می‌کند و می‌گوید که جادوگر گفت بین فرزند همسرش باید یکی را انتخاب کند به همین دلیل آنها به سراغ لوح سفید می روند اما یک چالش دیگر در مقابل آن قرار دارد یعقوب فرصتی برای استفاده از این لحظه را نداشته و به ناچار باید از اقوامنزدیک خود کمک بگیرد به سراغ عمه خانم می رود و می تواند موافقت او را برای استفاده از لوح به دست آورد.

همه کاراکترها به واسطه این شخصیت به هم گره می‌خورند و نقطه عطف سریال مستوران شخصیت «لطفعلی» است. پسربچه‌ای زرنگ که میزان هوش او قابل توجه است و این ویژگی در بین بچه‌ها متداول نیست. او نقطه اتصال همه شخصیت‌های سریال «مستوران» به یکدیگر است و در بسیاری از بزنگاه‌های قصه حضور دارد.

پخش سریال «مستوران» از پنجشنبه دوم تیرماه در شبکه یک آغاز شده است. این سریال به کارگردانی مشترک سید جمال حاتمی و مسعود آب پرور و تهیه‌کنندگی عطا پناهی ساخته شده و تازه‌ترین محصول سازمان اوج است که به داستان‌های کهن ایرانی می‌پردازد. سریالی که زمان و مکانش را معرفی نکرده است اما شخصیت‌ها بیان و ادبیاتی کلاسیک دارند و لباس‌هایی که مشخص است به تاریخی بسیار قدیم تعلق دارد. سریال با مولفه‌هایی که می‌دهد گویی در یک سیر لازمان و لامکان به سر می‌برد و البته پیش از این در معرفی آن گفته شده قرار است سراغ افسانه‌ها برود. در آستانه پخش «مستوران» با شخصیت‌های اصلی آن آشنا می‌شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.