ماجرای بچه (بشه) منه فداش بشم منه قربونش بشم منه بشه خودمه بچه مامانش

ماجرای کلیپ بچه (بشه) منه فداش بشم منه قربونش بشم منه

ماجرای کلیپ های بچه (بشه) منه فداش بشم منه قربونش بشم منه بشه خودمه بچه مامانش که این روزها در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی بر روی ویدیوها و کلیپ های متفاوتی صداگذاری شده است.

ماجرای کلیپ های بچه (بشه) منه فداش

ماجرا از یک کلیپ گربه شروع میشود که یک خانم برای این گربه شعری با لحن کودکانه میخواند و این ویدیو در شبکه های اجتماعی حسابی وایرال شده و مورد توجه قرار میگیرد بعد از انتشار این کلیپ کاربران دیگر نیز با اشتراک گذاشتن ویدیوهای با صدا گذاری این خانم به نشر آن کمک کردند.

حالا پدر و مادرهایی که دارای فرزند کوچک هستند نیز از این صدا استقبال کرده و آن را بر روی ویدیوهایی که از فرزندشان ضبط میکنند قرار میدهند.

خانمی که صاحب این صداست در ویدیویی دیگر خود را معرفی کرد که با تجه به لهجه ای که دارد اهل شهرهای شمالی کشور میباشد.

همچنین ببینید:

جریان و قضیه گاز ورمه چیه آیا زشته؟ +کلیپ اصلی و ماجرای کامل

به هر حال ماجرای این ویدیو را توضیح دادیم اگر شما هم از دیدن و شنیدن ویدیوهایی این صدا لذت برده اید میتوانید کلیپ اصلی صدا را در زیر تماشا کنید.

بازخورد ها

بعد از انتشار این کلیپ در فضای مجازی بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی این صدا را بر روی کلیپ های خود  برای فرزندانشان میکس کرده و به اشتراک گذاشتند حتی برخی از هنرمندان نیز از این صدا استفاده کردند.

جناب خان نیز در برنامه جام آرزوها از این صدا استفاده کرد که مورد توجه قرار گرفت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *