ماجرای تجاوز و تعرض بنجامین مندی به 10 هزار زن که اعتراف کرد

ماجرای تجاوز و تعرض بنجامین مندی به 10 هزار زن که اعتراف کرد

بنجامین مندی بازیکن فوتبال تیم منچستر سیتی در دادگاه اعتراف عجیب و غریبی کرده است که مورد توجه رسانه های جهان قرار گرفته است.

ماجرای تجاوز و تعرض بنجامین مندی

بنجامین مندی فوتبالیست معروف در دادگاه اعتراف کرده که با ۱۰ هزار زن خوابیده و به آنها تعرض و تجاوز جنسی کرده است خبری که جنجال زیادی را در فضای مجازی به راه انداخته است

ماجرای تجاوز و تعرض بنجامین مندی به 10 هزار زن که اعتراف کرد

البته برخی از کاربران مدعی هستند که او در اظهارات خود اقرار کرده و از روی عصبانیت چنین اعترافی را کرده است چرا که بنجامین مندی در حال حاضر ۳۰ سال سن دارد و اگر قرار باشد اعترافاتش واقعی باشد یعنی از سن سه سالگی با زنان رابطه داشته است.

اعترافات عجیب بنجامین مندی در دادگاه

چندی پیش دادگاه سرنخ‌هایی از تجاوزهای بنجامین مندی پیدا کرده بود که مشخص شد او و رفقایش به 10 زن تعرض کرده اند و ققبل از تجاوز تلفن های همراهه انها را میگرفتند و در اتاق حبس شان میکردند.

بنجامین مندی معتقدند که این زنان دروغ میگویند و با میل خودشان رابطه برقرار کرده اند و حالا تلاش میکنند که غرامت بگیرند.

ماجرای تجاوز و تعرض بنجامین مندی به 10 هزار زن که اعتراف کرد

بنجامین مندی فوتبالیست سیاه چرده اهل فرانسه بوده که در حال حاضر در تیم منچستر سیتی بازی می‌کند.

در سپتامبر ۲۰۲۰، پپ گواردیولا، سرمربی سیتی اعلام کرد مندی به دلیل مصدومیت حداقل یک ماه از بازی دور خواهد بود. باشگاه بعداً در بیانیه ای اعلام کرد: « با تایید منچستر سیتی، پس از متهم شدن این بازیکن توسط پلیس، حضور بنجامین مندی در تیم تا پایان تحقیقات پلیس به حالت تعلیق درآمده است.

مندی همچنین متهم است که در اکتبر ۲۰۲۰ به یک زن سه بار در عمارت چشایر تجاوز کرده است و این ملی پوش فرانسوی ظاهراً در اوایل ژانویه ۲۰۲۱ نیز به یک زن تجاوز جنسی کرده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *