ماجرای خودکشی فرحناز خلیلی عکاس بوشهری و علت دقیق

تاریخ انتشار 24 مهر 1400 – Study time 3 minutes

ماجرای خودکشی فرحناز خلیلی عکاس بوشهری (سیر تا پیاز) با عکس و جزئیات را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ماجرای خودکشی فرحناز خلیلی عکاس بوشهری (سیر تا پیاز) با عکس

ماجرای خودکشی فرحناز خلیلی

فرحناز خلیلی دختر ۲۵ ساله بوشهری که با عکاسی در مجالس عروسی فعالیت می کرد به دلیل خودکشی این روزها به تیتر اول رسانه های کشورمان تبدیل شده است.

این دختر جوان متولد ۱۳۷۵ در بوشهر بوده و در رشته عکاسی فعالیت می کرد برای امرار و معاش به مجالس عروسی می‌رود و عکاسی می کرد یک ماه پیش جسد بی جان او در خانه‌اش کشف شد و بعد از انتقال به بیمارستان به پزشکی قانونی منتقل شده تا علت فوت او مشخص شود.

جزئیات فوت عکاس بوشهری

اما عموزاده فرحناز خلیلی درباره مرگ این دختر می گوید که فرحناز چندی پیش به یکی از باغهای بوشهر در عالیشهر رفت تا از مراسم عروسی عکاسی کند گویا بر سر مسائل مالی با مشتری به مشکل می‌خورد و به بحث و درگیری لفظی می انجامد و آن شخص فرحناز و مورد آزار جنسی قرار می دهد و فرحناز از نظر روحی بسیار به هم ریخته شده بود او وضعیت بسیار بد روحی به خانه آمد و در نهایت با خوردن قرص اقدام به خودکشی کرد و جسد او بعد از چند ساعت توسط خانواده‌اش کشف شود.

دختر ۲۵ ساله بوشهری در حالی دست به خودکشی زد که گفته می شود انگیزه او این بود که مورد تجاوز قرار گرفته بود.

خودکشی دختر بوشهری حدود یک ماه قبل اتفاق افتاد.بعد از خودکشی دختر بوشهری ادعا شد که او به دلیل اینکه مورد تجاوز قرار گرفته دست به خودکشی زد.

خودکشی دختر بوشهری در روستای بولخیر رخ داد.علت خودکشی دختر بوشهری در دست بررسی است. پسرعموی این دختر درباره خودکشی دختر بوشهری توضیح می دهد

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *