ماجرای عکس یادگاری مصطفی رجایی با وزنه بردار اسرائیلی

ماجرای عکس یادگاری مصطفی رجایی با وزنه بردار اسرائیلی +بیوگرافی

مصطفی رجایی پیشکسوت وزنه‌برداری ایران در مسابقات قهرمانی جهان شرکت کرد و با وزنه بردار اسرائیلی عکس یادگاری گرفت که این عکس حواشی زیادی را برای او به وجود آورده است.

ماجرای عکس یادگاری مصطفی رجایی با وزنه بردار اسرائیلی

مصطفی رجایی که در این مسابقات موفق شد نایب قهرمان مسابقات شود و به مدال نقره دست یافت مصطفی رجایی بعد از اینکه در کنار وزنه بردار اسرائیلی بر روی سکوی قهرمانی رفت برای اولین بار در تاریخ ورزش ایران اقدام به سنت شکنی کرده و و در کنار حریف اسرائیلی قرار گرفت که این اتفاق با واکنش تند فدراسیون وزنه‌برداری ایران مواجه شد و مصطفی رجایی برای همیشه از مسابقات وزنه برداری محروم گردید.

ماجرای عکس یادگاری مصطفی رجایی با وزنه بردار اسرائیلی

بسیاری از رسانه‌های کشورمان از جمله خبرگزاری فارس و خبرگزاری ایرنا به شدت از این موضوع عصبی شدن و واکنش تندی به این وزن بردار ایرانی نشان دادند که چرا با حریف اسرائیلی بر روی یک سکو قرار گرفته و همچنین عکس یادگاری گرفته است.

همچنین ببینید

فیلم سوتی بوسیدن زن غریبه توسط عادل فردوسی پور جنجال شد

حمایت نتانیاهو

این اتفاق در حالی رخ داده که نتانیاهو رئیس جمهور رژیم صهیونیستی این اقدام مصطفی رجایی را تحسین کرده است برخی کاربران مدعی هستند که مصطفی رجایی برای اینکه بتواند پناهندگی یک کشور اروپایی را به دست آورد اقدام به چنین کاری کرده است.

ماجرای عکس یادگاری مصطفی رجایی با وزنه بردار اسرائیلی

واکنش فدراسیون وزنه برداری ایران

فدراسیون وزنه‌برداری اعلام کرد که سجاد انوشیروانی رییس فدراسیون در خصوص حواشی پیش آمده در مسابقات پیشکسوتان جهان گفت: حواشی پیش آمده قطعا از نظر فدراسیون غیر قابل قبول و غیر قابل بخشش است. مواضع جمهوری اسلامی اولویت اصلی این فدراسیون است.

وی ادامه داد: پس از اطلاع از این اتفاق غیر قابل بخشش با خاطیان برخورد جدی صورت گرفته و ورزشکار خاطی به صورت مادام العمر محروم شد و پس از بررسی های بیشتر با کلیه خاطیان هم برخورد قاطع صورت خواهد گرفت. ضمن اینکه از این پس کلیه فعالیت های کمیته پیشکسوتان منحل خواهد شد.

بیوگرافی مصطفی رجایی

مصطفی رجایی پیشکسوت وزنه برداری ایران میباشد که دارای قهرمانی های زیادی در مسابقات جهانی و آسیایی دارد او سالها به عنوان قهرمان ایران شناخته میشد.

مصطفی  رجایی همچنین داری باشگگاه بدنسازی است و شاگردان زیادی را دارد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *