ماجرای قتل آیلار دختر 8 ساله بندرعباسی +عکس

ماجرای قتل آیلار دختر 8 ساله بندرعباسی +عکس و جزئیات را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ماجرای قتل آیلار دختر 8 ساله بندرعباسی

دختر 8 ساله بندرعباسی از مادرش اجازه میگیرد به پشت بام برود و با دختر همسایه بازی کند بعد از ساعاتی مادرش به سراغ او میرود و صحنه وحشتناکی میبینید! پیکر بی جان دخترش به یک میله آهنی بسته شده بود !

اواخر آبان ماه امسال زمانی که پدر آیلار صبح زود در حال آماده شدن برای رفتن به محل کارش بود،متوجه شد که آیلار سرجایش نیست و با نگرانی خانه شان را در شهر بندرعباس وارسی کرد.

ماجرای قتل آیلار دختر 8 ساله بندرعباسی +عکس

پدر آیلار ۸ ساله، جسد آیلار ۸ ساله،با یک طناب به یک میله روی پشت بام خانه شان بسته شده بود.مادر او در اولین اظهارات خود گفته بود که شب قبل آیلار با اصرار از من خواست که روی پشت بام با دختر همسایه بازی کند.من هم به او اجازه دادم اما خوابم برد و متوجه نشدم که او بازنگشته است.

وقوع جنایت در پرونده آیلار اثبات نشده است

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا،خبر به قتل رسیدن آیلار دختر بچه 8 ساله بندرعباسی ،احساسات و عواطف مردمی را جریحه دار کرد.به همین منظور در گفتگوی اختصاصی با سرهنگ کرمی ، رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان از جزئیات این ماجرا خبر گرفتیم.

سرهنگ کرمی در گفتگو با رکنا در مورد مرگ آیلار 8 ساله اینطور توضیح داد:«28 آبان ماه برابر اطلاعات واصل شده از مردم یکی از محله های بندرعباس،مبنی بر مرگ یک دختر بچه به همراه کارشناسان پلیس انتظامی و بازپرس دادسرا در محل حاضر شدیم اما قبل از آن پدر این کودک،فرزندش را به بیمارستان منتقل کرده بود.»

وی در ادامه گفت:«تحقیقات پلیسی هم چنان ادامه دارد اما در بررسی میدانی از محل حادثه هنوز مدرک و ادله قابل استنادی که دال بر وقوع جرم باشد پیدا نکرده ایم.در حالی که موضوع با حساسیت در حال پیگیری است،منتظر نظریه پزشکی قانونی هستیم و بعد از آن به صورت قطعی در مورد این واقعه اظهار نظر می کنیم.»

پدر و مادر شاکی پرونده هستند

سرهنگ کرمی در مورد جزئیات این ماجرا گفت:«پدر این کودک در اظهارات خود گفته بود که آیلار به همراه فرزند یکی از همسایه ها در حال بازی روی پشت بام خانه شان بودند اما هنگامی که در حال آماده شدن برای مراجعه به محل کار بود متوجه غیبت فرزندش شد.»

موضوع بازداشت سرهنگ کرمی در ادامه افزود:«مظنون و بازداشت بودن مادر این کودک تکذیب می شود و پدر و مادر، هر دو به عنوان شاکی پرونده پیگیر ماجرا هستند

بی جان او را روی پشت بام خانه شان پیدا کرد.جسد آیلار را به یک میله روی پشت بام بسته بودند.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *