ماجرای مهاجرت علیرضا حیدری کشتی گیر به آمریکا از زبان خودش

ماجرای مهاجرت علیرضا حیدری کشتی گیر به آمریکا از زبان خودش

مهاجرت علیرضا حیدری کشتی گیر پیشکسوت به آمریکا یکی از بحث های علاقمندان به ورزش کشتی میباشد البته برخی ها میگویند که علیرضا حیدری به آلمان مهاجرت کرده است.

ماجرای مهاجرت علیرضا حیدری کشتی گیر به آمریکا از زبان خودش

هنوز درباره کشوری که علیرضا حیدری مهاجرت کرده نامی برده نشده است ولی به نظر میرسد یکی از کشورهای اروپایی باشد.

ماجرای مهاجرت علیرضا حیدری کشتی گیر

علیرضا حیدری درباره مهاجرتش میگوید برخیها گمان میکنند که من در غربت احساس راحتی دارم و در حالی که اینگونه نیست و اینجا هویتی جدید دارم و هیچکس من را نمیشناسد و باید زندگی متفاوت را آغاز کنم و در حال تلاش هستم بتوانم زندگی خوبی برای خانواده فراهم کنم آنجا دیگر علیرضا حیدری نیستم و نمی‌توانم با این اسم زندگی کنم. باید یک‌سری موضوعات را جا بیندازم که شرایطم درست شود؛ داستان مهاجرت این است. شاید بعدها برگردم اما الآن باید آنجا شرایطی را برای خانواده و خودم مهیا کنم و چیزهایی یاد بگیرم که قبلاً یاد نگرفتم.

ماجرای مهاجرت علیرضا حیدری کشتی گیر به آمریکا از زبان خودش

دارنده مدال برنز المپیک 2004 آتن تأکید کرد: من اکراه دارم پول از ایران ببرم، یعنی از نظر اعتقادی درست نمی‌دانم پولی را که در ایران درآوردم آنجا خرج کنم. فکر می‌کنم این پول باید در خود ایران خرج شود. پول عمده‌ای هم با خودم نبردم، در حد معمولی. باورم این است که باید دوباره آنجا بسازم و پول دربیاورم. زبانم را می‌خوانم و باید از جایی شروع کنم. قسمت عمده زندگی من با اسم علیرضا حیدری در ایران گذشت. در ایران آدم قابل اعتنایی بودم که خیلی کارها خودش انجام می‌شد، اما آنجا یک آدم معمولی‌ام.

حیدری با اشاره به اینکه زندگی قهرمانی باعث شده از یادگیری خیلی چیزها و تجربه برخی کارها در زندگی‌اش بماند، گفت: در ایران احتیاجی نداشتم در صف بایستم، تعارفم می‌کردند که آن جلو قرار بگیرم. کارهای اداری خودش پیش می‌رفت و من پیش رئیس مجموعه چایم را می‌خوردم. در ایران سوپرمارکت نمی‌رفتم، اما حالا اینجا کسی من را تحویل نمی‌گیرد؛ با بقیه هیچ فرقی ندارم؛ خودم بچه‌ها را به مدرسه می‌برم، خرید می‌کنم.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

2 نظر

  1. آدم جالبی بود و یکی از کسانی که همیشه مرام و اخلاق های مخصوص به خود را دارد در یکی از مسابقات که حریف امریکایی اَش را شکست داد بعد از پایان مسابقه طرف سیاه پوست حاضر نشد با او دست بدهد ،با الدور کورتانیدزۂ گرجستانی رقابت تنگاتنگ داشت وبالاخره موفق شد در مقطع حساس المپیک او را شکست دهد با آرزوی سلامتی و موفقیت برای او و همۂ قهرمانانِ بنام میهن …..

  2. استاد شجریان یکی از چهره های ماندگار و خوش صدای موسیقی بود که از ایشان با عنوان خسرو آواز ایران یاد میشود و همایون نیز با پیروی از پیشۂ پدری و تقلید آثار وی میراث دار ارزشمندی برای حفظ و نشر این هنر گرانبها میباشد وبه عنوان خوانندۂ سنتی، پاپ و کلاسیک وام دار عرصۂ موسیقی خواهد بود سایه پر مهر هنر بر سرتمامی هنرمندان و هنر دوستان این سرزمین تا ابد جاودانه باد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *