ماجرای واگعیه یا کیکه چیه؟ و چرا همه میگن؟ + فیلم اصلی

ماجرای واگعیه یا کیکه چیه و چرا همه میگن؟ + فیلم اصلی چالش

ماجرای چالش واگعیه یا کیکه چیه؟

کلیپ واگعیه یا کیکه چالش مربوط به یک از یوتیوبر های جوان ایرانی به نام امیر بوده که با نام کاربری “Amir_piva” شناخته میشود که با توجه به لهجه ترکی که دارد مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته و حسابی به شهرت رسیده است.

چرا همه میگن واگعیه یا کیکه؟

این پسر نوجوان در یکی از کلیپ هایش چالشی را انجام داد که اشیاء مختلف را به تصویر میکشید که برخی از انها واقعی و برخی دیگر کیک بودند که خیلی طبیعی درست شده بود و امیر با کاربران خود سعی میکرد حدس بزند که این شئ واقعی است یا کیک که در ویدیو زیر مشاهده میکنید.

حالا این لهجه زیبای امیر سوژه کاربران شبکه های اجتماعی شده و با این پسر نوجوان شوخی میکنند که البته شوخی ها از دایره احترام خارج شده و توهین و تمسخر کشیده شده ست.

همچنین ببینید:

فیلم کامل دوربین مخفی عمو پورنگ در داروخانه

عکس های همسر حسن یزدانی همراه تصاویر عروسی

قضیه واگعیه یا کیکه چیست؟

همانطور که گفتیم جمله واگیعه یا کیکه مربوط به یکی از چالش های یوتیوبر نوجوان آذری است که مخاطبانش میپرسد که شیء موجود در تصویر کیک است یا شیء واقعیست! که البته با لهجه شرین ترکی واگیعه تلفظ میکند.

ماجرای واگعیه یا کیکه چیه؟ و چرا همه میگن؟ + فیلم اصلی

امیر حالا به شدت مورد توجه قرار گرفته است و به سرعت دنبال کننده های او در اینستاگرام و یوتیوب افزایش یافته است.

نکته جالب این ماجرا اینجاست که امیر سعی میکند از راه سالم و با چالش های جذاب دنبال کننده به دست اورد و بر خلاف سایر بلاگرها به دنبال هنجارشکنی نیست که باعث شد او در بین کاربران فضای مجازی محبوب شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

3 نظر

  1. جالبه والا

  2. مردم ایران عاشق اینجور چرت‌وپرت‌هان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *