مادر جونیور پسر رونالدو کیست

مادر جونیور پسر رونالدو کیست از همجنسگرایی تا فوتبال

مادر جونیور پسر رونالدو کیست

مادر کریستیانو جونیور پسر بزرگ رونالدو توسط رونالدو معرفی نشده است و او در مصاحبه‌هایش همیشه از پاسخ دادن طفره رفته و می‌گوید که مادرش فوت کرده است

خواهر رونالدو در مصاحبه‌هایش گفته است که مادر جونیور زمانی که با رونالدو دوست بوده فوت کرده است و هیچگاه این خبر رسانه‌ای نشده است برخی منابع معتقد هستند که جونیور از یک پرورشگاه توسط رونالدو پذیرفته شده است و به همین دلیل رونالدو دوست ندارد که رسانه‌ها بدانند که او پرورشگاهی است و زمانی که بزرگ شد بابت این مسئله ناراحت باشد و رونالدو می‌خواهد که جونیور همیشه احساس کند که فرزند واقعی کریستیانو رونالدو است.

مادر جونیور پسر رونالدو کیست

شاید مادرش کاترین مایورکا باشد

برخی از رسانه‌های خارجی نیز معتقد هستند که مادر جونیور کسی نیست جز کاترین مایورکا که مدتی با کریستیانو رونالدو دوست بوده است اما به نظر نمی‌رسد که این خانم مادر جونیور باشد چرا که اگر واقعا مادرش بود برای دیدن فرزندش اقدام می‌کرد به احتمال زیاد همان فرضیه اول که جونیور یک کودک پرورشگاهی بوده که توسط رونالدو پذیرفته شده است معقولانه به نظر می‌رسد.

کریستیانو رونالدو بعد از متولد شدن پسرش هرگز نامی از مادر واقعی او نبرده است.

در واقع رسانه های مختلف دو روایت دارند؛ اینکه مادر کریستانیو پول گرفته و ساکت مانده و دیگری هم اینکه به خواست خود مادر بوده که نامش همچنان مخفی مانده است.

با این حال فرضیات دیگری هم مطرح شده است؛ اینکه مادر پسر رونالدو از مادرهای حامل جنین بوده است؛ هر چند که در سال 2010 رسانه های انگلیسی موضوع دیگری را هم مطرح کردند مبنی بر اینکه مادر او یکی از ساکنین امریکای جنوبی و البته مکزیک است که به صورت اتفاقی با کریس آشنا شده است.

همان سال یکی از نزدیکان خانواده رونالدو در گفت و گویی با روزنامه های انگلیسی شانس این پسر برای شناختن مادرش را صفر توصیف کرد: «یک درصد هم کریستانیو این شانس را ندارد تا مادرش را بشناسد. در واقع دولورس آویریو این اجازه را نخواهد داد».

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *