فیلم کامل بحث مادر فروشی در صداوسیما برای پرسپولیس و استقلال

فیلم کامل بحث مادر فروشی در صداوسیما برای پرسپولیس و استقلال

بحث مادر فروشی در صداوسیما برای فروش دو باشگاه پرسپولیس و استقلال که مورد انتقاد کاربران قرار گرفته است.

در صدا و سیما برنامه‌ای با موضوع فروش باشگاه پرسپولیس استقلال بر روی آنتن رفت که یکی از کارشناسان برنامه مثالی درباره فروش پرسپولیس و استقلال زد که مورد انتقاد کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

فیلم کامل بحث مادر فروشی در صداوسیما

این کارشناس می‌گوید به طرف گفتن شنیدیم مادرت را به فروش گذاشته‌ای و او هم پاسخ داده بله اما مادر که فروشی نیست و قیمتی گذاشتم که کسی نتواند آن را بخرد.

منظور این کارشناس باشگاه پرسپولیس و استقلال بوده که توسط وزارت ورزش برای فروش گذاشته اما شرایطی برای آن در نظر گرفته که هیچ کسی قادر به خرید آن نیست.

بحث فروش پرسپولیس و استقلال ‌های زیادی است که در ورزش کشور مطرح می‌شود و البته افراد زیادی برای خرید این دو باشگاه اعلام آمادگی کردند اما وزارت ورزش نمی‌خواهد که کل سهام این دو باشگاه را واگذار کند چرا که دارای طرفداران میلیونی بوده و در صورت عدم موفقیت می‌تواند ضربه مهلکی به فوتبال کشور بزند.

فیلم کامل بحث مادر فروشی در صداوسیما برای پرسپولیس و استقلال

در سوی دیگر کنفدراسیون فوتبال آسیا یکی از شروط حضور باشگاه‌ها در لیگ قهرمانان آسیا را خصوصی بودن آنها مطرح کرده است که متاسفانه باشگاه‌های پرسپولیس استقلال هنوز توسط دولت اداره می‌شود و این شرایط کنفدراسیون فوتبال آسیا را نقض می‌کند یکی از مهمترین دلایلی که afc این شهر را گذاشته جلوگیری از تبانی دو باشگاه میباشد.

همچنین ببینید:

فیلم کامل مچ اندازی خانم مجری با قهرمان مچ اندازی

فیلم کامل توهین جرارد پیکه به تیم تراکتور تبریز در برنامه زنده

سوتی بوسه شبکه نسیم جنجال شد

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *