مازیار کشوری کیست بیوگرافی و اختلاس

مازیار کشوری کیست بیوگرافی و اختلاس در نروژ به همراه جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

مازیار کشوری کیست

او یکی از چهره های سیاسی ایرانی الاصل در نروژ بوده که در سال ۱۳۶۵ موفق شد به همراه خانواده به اروپا برود

مازیار کشوری کیست بیوگرافی و اختلاس

بعد از گذشت چند ماه برای انتخابات پارلمانی نروژ کاندید شد و رای آورد و بعد از آن به عضو حزب پیشرفت در نروژ درامد اما با گرفتن رشوه شروع به رانت بازی و اختلاس کرد و در نهایت با شکایت یکی از افرادی که به او رشوه داده بود همه کارهای غیرقانونی او بر ملا شد و توسط پلیس دستگیر شد.

در حال حاضر هم محکوم به یازده ماه زندان و برگرداندن ۴۵۰ هزار کرون پول اختلاس شده از پارلمان نروژ شده است.

مازیار کشوری کیست بیوگرافی و اختلاس

مخالف سرسخت مهاجران مسلمان به نروژ

مازیار کشوری در مورد کارشناسان اجتماعی در اروپا که اسلام را دین صلح می خوانند و آن را کاملا قابل سازگار با دموکراسی می دانند می گوید: «تروریست ها هیچ دینی ندارند. البته که تروریست ها دین دارند و این اسلام است که الهام بخش آنهاست.

او همچنین از حامیان چاپ کاریکاتورهای پیامبر اسلام وحامیان حقوق همجنس گرایان است

مازیار کشوری کیست بیوگرافی و اختلاس

برخی از طرح های پیشنهادی این عضو شورای شهر اسلو عبارتند از: طرح برای توقف مهاجرت به شهر اسلو، طرح جلوگیری از تاسیس مدرسه ابتدایی ویژه ی مسلمانان در شهر اسلو، طرح عدم ارائه خدمات درمانی رایگان به مهاجرین غیرقانونی به منظور جلوگیری از تشویق شدن سایر مهاجرین برای ورود غیرقانونی به خاک نروژ، طرح عدم ارائه مزایای رفاهی به پناهندگان بیکار و بدون مسکن که از شهرهای دیگر به شهر اسلو کوچ کنند و بسیاری طرحها و پیشنهادات مشابه دیگر که عمدتا با مخالفت عمومی راه به جایی نبرده اند.

مازیار کشوری کیست بیوگرافی و اختلاس

هنگامی که از وی پرسیده شده بود که اگر در دهه ی هشتاد میلادی که خانواده ی شما از نروژ تقاضای پناهندگی کردند،این امکان نبود چه می شد؟ وی پاسخ داده بود: «خب،خانواده من هم می بایست به یکی از همان مراکز دایرشده نزدیک ایران مراجعه و درخواست پناهندگی می کردند. یا کسی واقعا تحت پیگرد و تعقیب است یا نه. این موقعیت هم با آنچه که من بر زبان می آورم تغییر نمی کند.»

مازیار کشوری کیست بیوگرافی و اختلاس

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *